Ako to funguje

100ks sada na zdobenie s nástavcami, vynikajúca na torty a koláče teraz len €9,50 vrátane poštovného!

Zľava 32%

2x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne13.90 €

Vaša zľava32%

Ušetríte4.4 €

Ukončená 9.50 €

Podrobnosti

 

 

 

 100ks sada na zdobenie s nástavcami, vynikajúca na torty a koláče!

 


Nielen chutné, ale zároveň aj dobre a zaujímavo vyzerajúce dobroty môžete teraz vyrobiť aj Vy! Vaše cukrovinky budú vyzerať ako výtvory profesionála. Stačí si len objednať náš výborný 100 kusový set na zdobenie a pečte na narodeniny, Vianoce či iné sviatky originálne koláčiky, torty, a iné maškrty.

 

Popustite uzdu svojej fantázií a zatočte s nudou! Vyzdobte Vaše maškrty s našim setom na zdobenie, ktorý im dá „život“. Pomocou tohto pomocníka vyzdobíte koláčiky, torty a cukrovinky bez akýchkoľvek problémov. Vytvorte krásnu narodeninovú tortu pre svoje dieťa, prekvapenie pre partnera k výročiu, či sladké poďakovanie pre kohokoľvek iného. S týmto setom môžete doslova čarovať ako profesionálny cukrár.

 

  

 

Popustite uzdu svojej fantázií a zatočte s nudou!

 

 

 

 

100 Piece Cake Decorating Kit je kompletný zdobiaci dekoračný 100 kusový set, ktorý vám pomôže vytvoriť nádherné dekorácie nielen na tortách. Veľmi jednoduché používanie, môžete si vyrobiť rôzne varianty kreácií, podľa vašej fantazie pre vašu rodinu a priateľov. Môžete sa tiež inšpirovať ilustračními fotkami v originálnom návode. Produkt je zdravotne nezávadný.

 

 

 

Sada obsahuje 100 kusov : šablóny na písmená a číslice, plniace sáčky, stierku, aplikátor s rôznymi druhmi nástavcov, ilustračnú knižku v angl. jazyku. Všetko je vložené v plastovom prenosnom boxe a balené v krabici.

 

 
Set obsahuje:
 

- šablóny na písmená a čísla,

- stierku,

- 8 ks sáčkov na zdobenie,

- 8 ks rôznych nástavcov,

- 3 ks šablóny na zdobenie v tvare ornamentov a srdca,

- 1 ks plastovú paličku na zdobenie + zošit s obrázkami.

 

 

 

Sledujte nás aj na