Ako to funguje

Certifikovaný 100% Bio organický panenský kokosový olej z kokosových plodov pestovaných v na Srí Lanke!

Zľava 44%

2x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne21.20 €

Vaša zľava44%

Ušetríte9.4 €

Ukončená 11.80 €

Podrobnosti

Certifikovaný 100%BIO kokosový olej (400 ml) už za 11,80€ vrátane poštovného (3 Eur).

Buďte zdraví s bio výrobkami spĺňajúcimi najvyššie kritériá kvality!

Zázrak menom kokosový olej - superpotravina prítomnosti a budúcnosti!

100% Bio organický panenský kokosový olej získaný z čerstvých kokosových plodov pestovaných v na Srí Lanke. Tento olej je čistý a bez akýchkoľvek pridaných ingrediencií alebo farbív. Spracúva sa ručne pri teplote max do 40 stupňov, aby sa zachovali jeho výborné vlastnosti.

 

 

 

 

Vaše zdravie priamoúmerne závisí od konzumácie kvalitných prírodných surovín a produktov. Vyskúšajte úžasné účinky kokosového oleja, ktorý vám pomôže v kuchyni i k zlepšeniu Vášho zdravotného stavu, pokožky či vlasov. Kokosový olej je certifikovaný, 100 % organický, takže dostanete len tú najvyššiu kvalitu. Kokosový olej sa používa na rôzne účely napríklad v kozmetických aplikáciách, starostlivosti o vlasy a pleť, na priamu konzumáciu a udržiavanie zdravej hladiny cholesterolu, pri chudnutí, zvýšenie odolnosti organizmu, pre lepšie trávenie a látkovú výmenu, pri ochoreniach obličiek a kardiovaskulárnych ochoreniach ako vysoký krvný tlak, diabetes, alebo iných ochoreniach ako HIV, rakovina, zubné ochorenia a pre pevnosť kostí. 

Len kvalitný, biely, voňavý Virgin kokosový olej lisovaný za studena z kokosových orechov, ktoré ak sú pestované v ekologickej poľnohospodárskej oblasti sa môžu označovať značkou BIO a EKO, tak takýto olej spĺňa tie najvyššie požiadavky na konzumáciu človekom. Práve takýto olej prináša množstvo benefitov pre vaše zdravie. 

 

Starostlivosť o pleť: Pôsobí ako účinný krém pre všetky typy vrátane suchej pokožky bez vedľajších účinkov. Kokosový olej je teda bezpečné riešenie ako prevencia vysušovania a odlupovania kože, spomalenie tvorby vrások, doplňujúca liečba kožných ochorení ako psoriáza, dermatitída, ekzémy a iné kožné infekcie. Preto je kokosový olej základná zložka rôznych výrobkov pre starostlivosť o telo, ako sú mydlá, pleťové vody, krémy a pod, ktoré slúžia na starostlivosť o pleť. Kokosový olej tiež pomáha v prevencii predčasného starnutia a degeneratívnych ochorení vďaka jeho antioxidačným vlastnostiam.


Choroby srdca: Kokosový olej je prospešný pre srdce. Obsahuje asi 50% kyseliny laurovej, ktorá pomáha pri prevencii rôznych ochorení srdca, vrátane vysokej hladiny cholesterolu a proti vysokému krvnému tlaku. Z kyseliny laurovej sa v tenkom čreve tvorí monolaurín, ktorý je látkou podporujúcou ľudskú imunitu a funciu imunitného systému. Nasýtené tuky prítomné v kokosovom oleji nie sú škodlivé. Naopak, napomáha znižovať výskyt poškodení tepien a tým napomáha v prevencii aterosklerózy. Hlavný účinok sa dosahuje tým, že kyselina kaprilová stráviteľná našimi bunkami funguje protifungicídne a tak rôzne druhy plesní, kandidy a hubovité mikroorganizmy, ktoré sú hydrofóbne ak sa obalia touto olejovotou zložkou kokosového oleja tak hynú. dochádza o obmedzeni dýchania a príjmu živín a následne tieto mikroorganizmy hynú. Podobne to robia poľnohospodári na jar, keď olejovité postreky obaľujú hubovité štruktúry a bránia ich metabolizmu na rastlinách v sadoch a záhrade. Niektoré produkty na postrek rastlín obsahujú aj technickú kyselinu kaprilovú, ktorá sa nachádza aj kokosovom oleji, táto z kokosového oleja je vhodná pre konzumáciu človekom. A tak sa dosahuje konzumáciou kokosového oleja pokles výskytu spórov kandidy a plesní v tele človeka nastáva postupne zlepšovanie zdravotného stavu.

Chudnutie: Kokosový olej môže byť veľmi užitočný pri podpore a úsilí o zníženie hmotnosti, pretože obsahuje krátke a stredne dlhé reťazce mastných kyselín. Je ľahko stráviteľný a reguluje správne fungovanie štítnej žľazy. Zvyšuje telesný metabolizmus preto ľudia žijúci v tropických pobrežných oblastiach, ktorí jedia každý deň kokosový olej nie sú zvyčajne obézni. Pokles kandidy v tele človeka taktiež prináša obvykle pokles hmotnosti v dôsledku zníženia objemu naviazanej vody v tele človeka.

Trávenie:
 Kokosový olej pomáha pri zlepšovaní trávenia. Eliminuje premoženú kandidu na stenách a slizniciach čriev a tak sa nastoľuje pre človeka priaznivejšia mikroflóra v črevách. To posúva imunitu k lepšiemu, pretože 60% imunity človeka je v črevách a celkovo je tam 100 násobne viac benefičných baktérií ako má naše telo všetkých buniek dohromady. Nasýtené tuky prítomné v kokosovom oleji majú antimikrobiálne vlastnosti a pomáhajú celkovými efektami pri eliminácii patogénnych baktérií, plesní, parazitov, atď, ktoré spôsobujú zažívacie problémy. Sekundárne tak kokosový olej tiež pomáha pri vstrebávaní živín z potravy.


Imunita: Posilňuje imunitný systém, pretože obsahuje látky ktoré majú antifungálne, antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Slúži ako prevencia ochorení ako herpes, chrípka, cytomegalovírus, a niektoré zdroje udávajú aj HIV. Kokosový olej napomáha eliminovať vírusy, ktoré spôsobujú chrípku, osýpky, hepatitídu, herpes a baktérie, ktoré spôsobujú vredy, krčné infekcie, infekcie močových ciest, zápal pľúc, kvapavku atď. Kokosový olej je tiež účinný na plesne a kvasinky, ktoré spôsobujú kandidózu, pásový opar, na nohách, drozd, zapareniny atď.

Liečba infekcií: Pri aplikácii na infikované miesto vytvorí chemickú vrstvu, ktorá chráni infikované časti tela od vonkajšieho prachu, vzduchu, húb, baktérií a vírusov. Kokosový olej je veľmi účinný na plesne medzi prstami, na nechtoch a iných častiach tela, stačí párkrát potrieť a tieto hynú a miznú. Taktiež modriny sa lepšie vstrebávajú, pretože sa urýchľuje proces hojenia a náprava poškodených tkanív prebieha lepšie.

Aj keď kokosový olej nie je liek ale potravina, jeho vlastnosti sa dajú využiť aj v prevencii ochorení: Napríklad u ochorení pečene znížuje pracovné zaťaženie pečene a tiež zabraňuje hromadeniu tuku, pomáha u ochorení obličiek a žlčníka, podporuje rozpúšťanie žlčníkových kameňov, pri pankreatitídach je kokosový olej je tiež užitočný, pri diabete: kokosový olej pomáha pri kontrole hladiny cukru v krvi a zlepšuje vylučovanie inzulínu. Pomáha tiež pri efektívnom využití glukózy v krvi, a tým prevencii a liečbe cukrovky. Zdravie kostí: Ako už bolo spomenuté, kokosový olej zlepšuje schopnosť nášho tela absorbovať dôležité minerály. Patrí medzi nich vápnik a horčík, ktoré sú nevyhnutné pre vývoj kostí. Je veľmi užitočný pre starších ľudí ako prevencia osteoporózy. Sekundárne napomáha udržiavať správnu acidobázickú rovnováhu elimináciou kandidy, ktorá človeka silne zakysľuje a tak oberá telo o cenné zásadité látky, ktoré sa spotrebovávajú na viazanie metabolitov kandidy. Súvisí s tým aj zdravie chrupu. Vápnik je dôležitý prvok prítomný v zuboch. Vzhľadom k tomu, že kokosový olej napomáha vstrebávaniu vápnika v tele, pomáha pri získavaní zdravého chrupu. : Obsahuje menej kalórií než iné oleje, tuk sa ľahšie premieňa na energiu a nehromadí sa v cievach. Zvyšuje vytrvalosť a výkon užívateľov.


 

Pôvod: Získaný z čerstvých kokosových plodov pestovaných v organických záhradách oblasti Srí Lanka.

 

Výhody:

§  Lisovaný za studena

§  Prirodzená vôňa

§  Nerafinovaný

§  Nehydrogenovaný

§  Bez geneticky modifikovaných látok

§  Bez farbív a konzervantov


Obsahuje:


§  Kapronová kyselina 0,2%

§  Kyselina kaprylová 7.8%

§  Kyselina kaprinová 6.5%

§  Kyseliny laurovej 50.6%

§  Kyseliny myristovej 19.5%

§  Kyselina palmitová 6.5%

§  Kyselina stearová 1.9%

§  Kyselina olejová 4.5%

§  Kyselina linolová 2,5%


Kyselina laurová je prírodný saturovaný tuk. Je veľmi prospešná pre zdravie. Znižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje srdce a má anti-bakeriálny a anti-vírusový účinok.

Výroba 09/2014. LK-BIO-149, Ekologická poľnohospodárska výroba Srí Lanka, kontrolovaná inšpekčnou organizáciou Naturalis.sk poverenou Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárstva (www.naturalis.sk) - kontrolovaný dovoz.

Zloženie: Kokosový olej lisovaný za studena (certifikovaný LK-BIO-149)

Výživová hodnota na 100 ml:§  Energetická hodnota: 3737kJ / 893kcal

§  Celkový obsah tuku: 92 g

§  Nasýtené mastné kyseliny: 77.7 g

§  Sacharidy: 0 g

§  Cukry: 0 g

§  Bielkoviny: 0 g

§  Soľ: 0 g


Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia s uzatvoreným viečkom.

Použitie: Ideálny na priamu konzumáciu ako náhrada masla a iných tukov. Vhodné aj na každodenné varenie - vhodné aj na vyprážanie, pretože znesie vysoké teploty. Výborný je aj na pleť alebo vlasy.

Krajina pôvodu: Srí Lanka

 

  

 

 

 

 

Všetko o kokosovom oleji nájdete v našom článku tu.

 

KUPÓN OBSAHUJE:

400 ml 100% BIO PANENSKÝ  KOKOSOVÝ OLEJ

POŠTOVNÉ (vo výške 3 Eur)

Po obdržaní kupónu je potrebné urobiť si dodatočnú objednávku s Vašim menom, adresou, číslom kupónu na martinakokosova@gmail.com.

 

 

Kde uplatniť zľavu?

YALONG TRADE
M. Bodického 14
050 01 Revúca

Tel.: 0907 173 910
E-mail:info@laserprezivot.sk
Web: www.laserprezivot.sk

Sledujte nás aj na