Tovar

Chladiaci uterák - osvieženie v horúcich letných dňoch- 3 farebné prevedenia. Teraz 40% zľava

Zľava 40%

7x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne12.49 €

Vaša zľava40%

Ušetríte4.99 €

Ukončená 7.50 €

Podrobnosti

Chladiaci uterák - osvieženie v horúcich

letných dňoch

 

Hit leta! Chladiaci uterák príjemne schladí vašu tvár, krk, ramená či zvyšok tela. Vyrobený bez chemických reakcií, revolučnou technológiou spracovania textilných vlákien. Na výber z 3 farieb.

 

Parádne osvieženie v sparnom lete.

 

Pri športe, po fyzickej záťaži, aj keď sa budete len vyvaľovať pri vode, zaručene oceníte ochladenie. Špeciálny chladiaci uterák vás osvieži až na 4 hodinky.

 

 

Farby: modrá, ružová, zelená

 

  

  

 

Chladiaci uterák má dlhotrvajúci účinok a to aj v sparnom lete. Využijete ho najmä po veľkej fyzickej záťaži, pri športe, pri únave alebo len pri leňošení na slnku. Chladiaceho efektu sa nedosahuje chemickou reakciou, ale iba technologickým spracovaním textilných vlákien.

 

 

 

 

Tieto uteráky Cool Towel okamžite znížia telesnú teplotu až o 20 stupňov a to bez nutnosti chladenia či mrazenia. Ak chcete aktivovať chladenie, jednoducho opláchnite uterák vo vode a potom vyžmýkajte.

  • Rozmery 80 cm x 10 cm x 0,2 cm
  • Farby – zelená, ružová, modrá
  • Ručné pranie
  • Doručenie v cene

Uterák je schopný udržiavať teplotu až o 25 ° C nižšiu ako je teplota tela a to až po dobu 2-4 hodiny. Krásne uľaví od horúčavy. Oceníte ho aj napríkald v situáciách, kedy budete mať spálený chrbát a pod. Stačí ho namočiť, vyžmýkať prebytočnú vodu a 3-5×napnúť.

 

Návod na obsluhu:

Rozbalený uterák vyberte z obalu a nerozkladajte, najprv ho ponorte do vody na niekoľko minút, kedy úplne nasiakne vodou. Potom ľahko (bez žmýkania či krútením) vytlačte prebytočnú vodu, nakoniec rozložte a aplikujte priamo na miesto.

Odporúčané využitie pre:

Seniorov a malé deti, ktoré trpia zníženou termoreguláciou, osobám so zvýšením rizikom srdcových problémov a trpiaci vysokým tlakom, pre ženy trpiace návaly tepla, tehotné ženy. Pre osoby s náročným fyzickým povolaním - robotníci, stavebníci a remeselníci pracujúci aj počas horúcich dní, pre športovcov, dokonca zlepší športový výkon a navyše chráni pred športovými úrazmi. Pre domácich miláčikov, ktorí sa sami nemôžu schladiť. Uterák vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je vhodný aj osoby trpiace horúčavou počas horúcich dní. 

Dôležité

·       Chladiaci efekt uteráka vzniká bez chemických reakcií, revolučnou technológiou spracovania textilných vlákien

·       Celkový rozmer uteráka je 85x35 cm

·       Na výber z 3 farieb

KUPÓN OBSAHUJE:
  • Uterák s chladiacim efektom

     

  • Poštovné a balné v cene kupónu

 

 
Upozornenie: Je potrebné urobiť dodatočnú objednávku cez  www.bady-shop.cz. 
 
Poskytovateľ zľavy:
 
Bady Shop LTD
Church Hill 103
LONDON
+420 602 536 863
bady-shop@seznam.cz
www.bady-shop.cz  

Sledujte nás aj na