Ako to funguje

Eggies - nádobky na varenie vajíčok - sada 6 kusov s 50% zľavou, teraz za 5,99€ vrátane poštovného!

Zľava 50%

19x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne11.90 €

Vaša zľava50%

Ušetríte5.91 €

Ukončená 5.99 €

Podrobnosti

 

 

 

Eggies - nádobky na varenie vajíčok - sada 6 kusov

 

Špeciálne nádobky uvaria vajíčka rovnako, ako keby boli v škrupine a vy si ich môžete vychutnávať bez toho, aby ste ich museli šúpať. Rýchle a jednoduché použitie a vždy dokonalo uvarené vajíčka.

 

Aj vy poznáte náročné šúpanie varených vajíčok? Všade je veľa škrupín, bielko sa odlupuje spolu so škrupinou a máte neporiadok po celej kuchyni! Už nikdy to však nemusíte takto robiť! Eggies sú nádobky na varenie vajíčok, s ktorými si pripravíte natvrdo uvarené vajíčka rýchlo, jednoducho a hlavne úplne bez škrupín. Vajíčko ma vždy dokonalý tvar.

Očarte každú návštevu dokonalo uvarenými vajíčkami. Vyniknú na obloženej mise, predjedlách, ako príloha k polievke, či na chlebíčkoch. Keďže špeciálny dizajn nádobky varí vajíčko na dne, odteraz sa vám bude dať uvarené vajíčko oveľa ľahšie upraviť aj po estetickej stránke.

 Použitie:

Rozbite vajíčko a vylejte ho do nádobky na varenie, dajte variť a potom pootočte uzáverom. Reálnu škrupinu vám nahradí plastový obal nádobky, vďaka čomu zakaždým dostanete perfektne uvarené vajíčka natvrdo.

Upozornenie k použitiu:

Vnútro nádobiek Eggies by ste mali natrieť kuchynským olejom. Neaplikujte však olej priamo do Eggies nádobky. Naneste na papierový obrúsok a rovnomerne vymastite
vnútro hornej a dolnej nádobky. Nesmú sa používať v mikrovlnke!

 

 

 

Sledujte nás aj na