Ako to funguje

Energetické akupunktúrne pero - uľavuje od akútnych a chronických bolestí: kĺbov, nervov a svalov

Zľava 61%

2x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne55.90 €

Vaša zľava61%

Ušetríte34 €

Ukončená 21.90 €

Podrobnosti

Energetické akupunktúrne pero

 

- uľavuje od akútnych a chronických bolestí: kĺbov, nervov a svalov

 

  

 

 

Energetické akupunktúrne pero

 

 


Pero uľavuje od akútnych a chronických bolestí: kĺbov, nervov a svalov.

 

 


Stimulácia pokožky pripomína jemné dlhšie vibrácie. Umiestnením do ohniska bolesti zosilníte účinok prístroja. Zakrátko pocítite príjemné pocity, budete sa cítiť uvoľnení a oddýchnutí.

 


Pero svojimi pravidelnými pohybmi dodáva telu energiu, ktorá sa dostáva priamo ku tkanivám a orgánom. Prístroj priaznivo pôsobí na naše bioenergetické pole, pomáha uvoľňovať a uzdravovať jednotlivé bunky.

Má vplyv aj na prekrvovanie, rovnováhu, metabolizmus a obranyschopnosť organizmu, čím zaručuje celkovú úpravu zdravotného stavu.

 

 

Kĺby hrajú zásadnú úlohu v ľudskom tele. Sú miestom, kde sa zhromažďujú zvyškové produkty, ako sú chlad, vlhko, teplo alebo toxické látky. To je jeden z dôvodov, prečo ľudia často trpia artralgiou (bolesť kĺbov). Keď začnete kĺby ošetrovať týmto špeciálnym perom, škodlivé látky sa z kĺbov vyčistí, vaše telo sa zregeneruje a budete sa cítiť oveľa lepšie.

 

 

Pero dokáže poskytnúť pokožke starostlivosť podobnú faceligtingu. Odstraňuje vaky a tmavé kruhy pod očami a vrásky. Výsledok je veľmi dobre viditeľný už pri krátkodobom užívaní. Pri dlhodobom užívaní si zaručene zachováte mladý, zdravý a svieži vzhľad. Ak chcete si zaistiť dokonalú krásu, kombinujte s čistiacou pleťovou vodou a kvalitnými kozmetickými prípravkami.

 

KUPÓN OBSAHUJE:

  • 1x Energetické akupunktúrne pero
  • poštovné a balné v cene kupónu

 

Ako uplatniť voucher

 

Poskytovateľ zľavy:

 

Bady Shop LTD
Church Hill 103
LONDON
+420 602 536 863
bady-shop@seznam.cz

 

www.bady-shop.cz   


Sledujte nás aj na