Ako to funguje

Exkluzívne Venušine guličky pre dokonalú rozkoš v tvare čerešničiek so 63% zľavou!

Zľava 63%

21x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne27.00 €

Vaša zľava63%

Ušetríte17.01 €

Ukončená 9.99 €

Podrobnosti

 

 

 


POPIS:
Venušine guličky zaujímavým spracovaním pútajú už na prvý pohľad. Kombinácia farieb, jemný prijateľný materiál, úplne nehlučné a veľmi diskrétne. Vhodné pre každú ženu.
Na povrchu sa nachádzajú menšie vypuklé hrbolčeky (4 na každej guličke – vid. foto), vo vnútri guličiek sú zase pre zmenu menšie guličky (pri pohybe vytvárajú pohyb). Obidve guličky spojené pevnou stopkou a upevnené na šnúrke (určené k vybratiu z vagíny). Vodeodolná úprava je určená pre jednoduché umývanie. Doporučujeme používať lubrikačný gél pre jednoduchšie zavádzanie a manipuláciu.

 

MATERIÁL: Kvalitný, nealergénny. Na dotyk tvrdý, hladký, uprostred sú guličky ohybné. Materiál je celkom pomerne tvrdý kvôli tomu, aby dobre guličky "vibrovali"- vnútorná kovová gulička musí narážať na steny väčšieho obalu, ktorá keby bol mäkký, nárazy by utlmil.

 

Guličky sú tiež zdravotná pomôcka:
Väčšina ľudí má Venušine guľôčky zaradené ako erotickú pomôcku, ale málokto vie, že tieto nenápadné guličky dokážu i pomôcť. Je to vlastne také sympatické 2 v 1 - vyvolá svojej nositeľke slastné pocity a pritom jej nenápadne pomôže spevniť panvové dno. Nie len, že bude mať ona i jej partner väčší pôžitok pri intímnych chvíľkach, ale navyše je to skvelá prevencia proti samovoľnému úniku moču.
Princíp Venušiných guličiek spočíva v tom, že sa pri pohybe rozhýbe najmenšia gulička, ktorá tak rozvibruje steny väčšej guličky, ktoré spolu s pohybom a dorážaním na ostatné guličky vytvárajú energiu, čím stimulujú vaginálne svalstvo. Ako vedľajší produkt tak vyvolávajú príjemný pocit. Aby mohlo dôjsť k stimulácii , je potrebné nejaký pohyb, napr. chôdza, beh, jazda na kolieskových korčuliach apod.
Pre stimuláciu vaginálneho svalstva dochádza k jeho dráždeniu a ženy sa podvedome snažia guličky v sebe udržať. Pri tejto aktivite zapájajú vaginálne svalstvo a svalstvo panvového dna, ktoré tým spôsobom posilňujú a spevňujú. Výsledkom je tak pevné panvové dno, ktoré toľko ženy potrebujú , aby sa cítili dobre, sebaisto a uvoľnene.
Ochabnuté panvové dno ženy môže začať trápiť už v priebehu tehotenstva, práve preto lekári zaradzujú medzi základ cvičení v tehotenstve i cviky na posinenie panvového dna . Napriek tomu veľa žien po pôrode tráp ochabnuté a povolené svalstvo panvového dna, kedy sa stretávajú s nepríjemnými pocitmi pri náhlom kýchnutí a kašli.
Tejto slabej inkontencii sa však dá práve zamedziť s pomocou špeciálnych cvikov- Kegelových cvikov, ktorých súčasťou je mimo iného i využitie Venušiných guličiek.

 
 

 

 

 

POSKYTOVATEĽ ZĽAVY:

 

Internetový obchod

BADY SHOP LTD
t.č.+420 602 536 863
e-mail: bady-shop@seznam.cz  

www.bady-shop.cz

Sledujte nás aj na