Ako to funguje

Lola - instahang je neoceniteľným pomocníkom do každej domácnosti.

Zľava 50%

5x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne18.95 €

Vaša zľava50%

Ušetríte9.47 €

Ukončená 9.48 €

Podrobnosti

 Lola - instahang je neoceniteľným pomocníkom do každej domácnosti. 

 

 

 

Lola - instahang je neoceniteľným pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka nemu už nebudete potrebovať žiadne kladivá, klince, lanká a skoby, pokiaľ budete chcieť u Vás doma zavesiť čokoľvek na stenu. Môžete takto vešať obrazy, vešiaky, poličky, zrkadlá, skutočne čokoľvek Vás napadne. Použitím instahangu tiež odpadá neporiadok a náročná príprava pred vŕtaním, ktorú ste až doposiaľ museli po každej činnosti  absolvovať.

Instahang sa vyznačuje  najľahším ovládaním, ako len je možné. Do zásobníka zasuniete štipce, priložíte na stenu a miernym úderom zatlačíte štipec do steny. Na štipec môžete ešte nasadiť krytku nebo háčik podľa Vašej potreby. Každý háčik je schopný uniesť až 4,5 kilogramu hmotnosti vešaného predmetu, čo je úplne dostačujúce pokiaľ nebudete vo Vašom byte chcieť si zavesiť  Poslednú večeru v origináli J.

Isntahang môžete použiť na akýkoľvek povrch a podklad s výnimkou panelového muriva bez žiadnych následkov alebo poškodenia. Pretože štipce spôsobia pri pribíjaní len veľmi malú dierku, môžete kedykoľvek zavesený predmet dať dole, štipec vytiahnuť a zavesiť predmet na iné miesto.

 

 

A pokiaľ Vám háčiky, štipce alebo kolíčky budú chýbať, môžete si objednať balenie náhradných náplní do zásobníku (IH02) a budete mať rovnaké množstvo ešte raz.

 

 

Balenie obsahuje:
zásobník
36 kolíčkov
6 krytiek
4 háčikov
 
 

Poštovné nie je zahrnuté v cene kupónu. 

Výška poštovného je 3 €, či si objednáte 1 balenie alebo 10 (poštovné Vám bude prirátané pri objednávke).

  

 

KONTAKT:

Chytrá Lola Alexandra Pomazalová|Drnovice 304, Drnovice 67976 - CZ

 

℡ +420 774 900 409| info@ChytraLola.sk|www.ChytraLola.sk

Sledujte nás aj na