Ako to funguje

Lola – menštruačný kalíšok je pre ženy pohodlným riešením vecí nepohodlných.

Zľava 50%

22x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne19.90 €

Vaša zľava50%

Ušetríte9.95 €

Ukončená 9.95 €

Podrobnosti

 

 

 

Lola menštruačný kalíšok je pre ženy pohodlným riešením vecí nepohodlných.

 

Menštruačný kalíšok spoľahlivo nahradí všetky vložky a tampóny, čím ušetríte životné prostredie od zbytočného odpadu. Budete ušetrené tiež od ďalších finančných nákladov, pretože jeden kalíšok Vám spoľahlivo vydrží po dobu 5 až 15 rokov. Vďaka šetrnému a zdravotne nezávadnému lekárskemu silikónu, z ktorého je vyrobený, už nebudete mať žiadne nepríjemné, dráždivé pocity pri aplikácii tampónu.

 

Najväčšou pridanou hodnotou kalíška je skutočnosť, že už nebudete nijak a nikdy v priebehu menštruácie obmedzovaná. Kalíšok môžete používať v priebehu dňa, pri športe i v počas spánku. Dokonale sa prispôsobí Vášmu telu a Vy môžete bez obáv plávať, potápať sa po dobu 4 - 8 hodín, bez toho, aby ste bola akokoľvek obmedzovaná menštruáciou. Zavedenie kalíška je veľmi jednoduché, rovnako aj jeho vybratie.

 

Úprimne: Keď som sa s kalíškom zoznámila prvýkrát, tak som ho ihneď odmietla s tým, že nič také do seba strkať

nebudem. Po nejakej dobe som si ale uvedomila, že s rovnakým pocitom musela pristupovať generácia mojej matky k prvým tampónom v 70. rokoch a generácia jej matky s príchodom prvých vložiek. Tak som „to“ skúsila a dnes už na kalíšok nedám dopustiť.

 

 

Kalíšok je vhodný pre každú ženu bez ohľadu na to, či už rodila či nie. Je vhodný tiež pre dievčatá s prvou menštruáciou. Bez obáv ho môže použiť i žena v šestonedelí. Veľkosť M je všeobecne vhodná pre mladé dievčatá a ženy so slabším alebo normálnym priebehom menštruácie. Veľkosť L je pre ženy po pôrode, v zrelom veku alebo so silnejšou menštruáciou.

 

 

Poštovné 2,50 € 

 

KONTAKT:

Chytrá Lola Alexandra Pomazalová|Drnovice 304, Drnovice 67976 - CZ

 

+420 774 900 409|_ info@ChytraLola.sk|www.ChytraLola.sk

 

Sledujte nás aj na