Ako to funguje

Nádherná prírodná scenéria Plitvických jazier a návšteva večerného Záhrebu - to všetko so zapadajúcim slnkom...

Zľava 44%

3x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne91.00 €

Vaša zľava44%

Ušetríte40 €

Ukončená 51.00 €

Podrobnosti

 Nádherná prírodná scenéria Plitvických jazier

 

a návšteva večerného Záhrebu 

 

 

 

Plitvické jazerá sú najznámejším chorvátskym národným parkom a patria medzi najstaršie a najcennejšie prírodné pamiatky...kochajte sa pohľadom na prírodný skvost ukrytý medzi masívmi Velká a Malá Kapela...k tomu Záhreb, hlavné mesto Chorvátska, obchodné a univerzitné centrum, mesto kultúry, umenia a zábavy. To všetko so zapadajúcim slnkom...
     

 

Termín:               11.06. – 12.06.2016


Cena:                  51 €/osoba

 

 


Program:

 

1.deň:

Vo veľmi skorých ranných hodinách (cca 02:00) odchod klimatizovaným autobusom z Bratislavy. Príchod do Národného parku Plitvické jazerá v doobedňajších hodinách, nasleduje pobyt pri Plitvických jazerách. Tento park je najznámejší národný park v Chorvátsku a v roku 1979 bol zaradený do Svetového dedičstva UNESCO. Krasové jazerá sú terasovito rozložené a spojené prietokmi. Nachádza sa tu 140 vodopádov, 20 jaskýň žriedel. Váš deň si môžete spríjemniť plavbou na loďke alebo ochutnaním pravej chorvátskej štrúdle. Táto oblasť sa preslávila aj natáčaním známeho filmu Winetou.  V podvečerných hodinách nasleduje cesta do hlavného mesta Chorvátska Záhrebu. Toto mesto je známe ako vysokoškolské centrum, kde v roku 1669 vznikla jedna z najstarších vysokých škôl v Európe.  Nasleduje večerná návšteva mesta, jeho rušného života, ktorý sa sústredí v rôznych kaviarničkách na námestí Bana Jelečica. Dajte sa zlákať omamnou vôňou  štrukle  (špecialita záhorskej kuchyne, tenké vyvaľkané a zapečené cesto plnené vajíčkami, smotanou a syrom alebo slivkami) alebo ochutnajte Samoborsku Kremšnitu (známa sladkosť, ktorá sa pripravuje sa z lístkového cesta so šlahačkou a cukrovým posypom). Nasleduje voľný program. Odchod zo Záhrebu v nočných hodinách.


2.deň:

Príchod na Slovensko – Bratislava v skorých ranných hodinách.

 

 
 
V cene je zahrnuté: 

- doprava klimatizovaným autobusom
- sprievodcovské služby
- batožina do 25kg/osoba
- zákonné poistenie v znení zákona 281/01 Zb.z.

V cene nie je zahrnuté:
- vstupné do parku Plitvické jazerá cca 110 HRK/ osoba – možnosť platiť len v HRK

Nepovinné príplatky:

- cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK: 1,80 €/deň osoba do 70 rokov, 2,20 €/deň osoba nad 70 rokov)
- miestenka 5€

- príplatok za nástupné miesta Nitra: 10€ /osoba; Trnava: 7€ /osoba (budú sa realizovať pri minimálnom počte 10 záujemcov/nástupné miesto)

 

 
Poskytovateľ zľavy:
 
CK Túlavé topánky, s.r.o.
  Pobočka:                                                       
  Miletičova 3/a                                        
  I. poschodie
  821 08 Bratislava
  Tel. č.: 02/45529391, 0908 024 163
 
  Centrála:
  Žltá 4
  851 07 Bratislava


Dôležité informácie pre klientov:
Po zakúpení kupónov, treba kontaktovať Ck so zahlásením čísiel kuponóv a údajov o účastníkoch: meno + priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu telefónne číslo, e mail adresa.
Poprosíme informácie, či si klienti želaju poistenie cez CK, miestenky - konkrétne miesta v autobuse (ani jedno nie je v cene zájazdu) a ktoré bude ich nastupné miesto.
Rezervácie je nutné urobiť na info@cktulavetopanky.com

Sledujte nás aj na