Ako to funguje

Najpredávanejší rozjasňujúci korektor Yves Saint Laurent Touche Eclat Korektor za 14,99 Eur vrátane poštovného!

Zľava 50%

49x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne30.00 €

Vaša zľava50%

Ušetríte15.01 €

Ukončená 14.99 €

Podrobnosti

Najpredávanejší rozjasňujúci korektor Yves Saint Laurent

 

Doprajte sebe a svojej tvári luxus v podobe svetoznámej poprednej značky Yves Saint Laurent. Korektor, ktorý rozjasní časti tváre tam, kde je to potrebné a súčasne zakryje známky únavy, kruhy pod očami alebo farebné nezrovnalosti či iné nedokonalosti. 

 

 

Legenda v kozmetike, takto nazývajú najpredávanejší korektor na svete poprední svetoví vizážisti. Dokonale skombinované  odtiene, výnimočne ľahká textúra a prirodzene pôsobiaci výsledný efekt iba dopĺňajú jeho unikátne schopnosti okamžite rozžiariť aj veľmi unavenú alebo problematickú  pleť. Je výnimočný tým, že  zanecháva jemný odlesk svetla, ktorý vyhladzuje tmavé miesta a známky únavy, pričom nepôsobí dojmom masky. Zjednocuje odtieň pleti, dokonale priľne k pleti a stáva sa "neviditeľným". Korektor je umiestnený v luxusne pôsobiacom pere zlatej farby pre jednoduchú aplikáciu ukončený štetcom.

 

 

Korektor Touche Éclat od svetoznámej značky Yves Saint Laurent, ktorá je na trhu už od roku 1961. Začínala v módnom dome Christiana Diora, odkiaľ sa vypracovala do svetových rozmerov. Luxusný korektor, ktorý rozžiari pleť každej náročnej ženy.

  Jednoducho legenda v kozmetike, ktorú si zaslúžite.

 

Praktická veľkosť pera, ktorá sa zmestí dokonca aj do vašej najmenšej kabelky. Jednoduchá aplikácia vďaka zakomponovanému štetcu. Najpredávanejší rozjasňujúci korektor, ktorého použitie je tak nenáročné. Jedným dotykom dokáže oživiť a rozjasniť vašu pleť. Aplikácia vhodná na všetky potrebné miesta ako oblasť okolo očí, nosa, brady alebo pier. Celosvetovo preslávený korektor vhodný na všetky typy pleti. Má veľmi ľahkú textúru, vďaka čomu k pleti ihneď priľne. K dispozícii v dvoch odtieňocha to Luminous Vanilla alebo Luminous Ivory. 

 

Yves Saint Laurent, bol jedným z najvplyvnejších francúzskych i svetových znaciek 20. storočia, spolu s Coco Chanel, Christianom Diorom a Hubertom de Givenchy. YSL menilo trendy v móde a dekoratívnej kozmetike počas svoje vyše štyridsaťročnej kariéry. Značka YSL sa stala symbolom kreativity a luxusu.

 

Je veľmi účinný v partiách, ako je pokožka pod očami (únava, tmavé kruhy), okolo pier a nosa. Aplikovať možno na čistú pokožku i priamo na make-up. Aplikuje sa na všetky potrebné miesta, ktoré je potrebné rozjasniť, zjednotiť, alebo oživiť, ako oblasť okolo očí (pod okom, u koreňa nosa, na pohyblivé viečko), jamka na brade, obrysy pier, po stranách nosa atď.

 

Doprajte si luxus, aký si Vaša pleť zaslúži a rozžiarte ju tak, že budete vyzerať naozaj skvele.To je prísľub, ktorý Vám tento korektor určite splní.

 

 

Dôležité: 

  • Praktická veľkosť pera vhodná do akejkoľvek kabelky
  • Určené pre ženy, ktoré si potrpia na kvalitu a luxus
  • Korektor pleť rozjasní a zakryje všetky nedokonalosti

Kupón zahŕňa:

  • Korektor Touche Éclat od Yves Saint Laurent s objemom 2,5 ml (na výber odtieň Luminous Vanilla alebo Luminous Ivory)
  • Originálna krabička
  • Poštovné a balné

 

KONTAKT

 

Jager SLOVENSKO

P.O.BOX 48

953 01 Zlaté Moravce

 

IČO: 37321994


 

jager.doplnky@gmail.com

Sledujte nás aj na