Ako to funguje

Skvelý pobyt vo Vysokých Tatrách s 50% zľavou pre 2 osoby/noc v Penzióne Crystal Ski v Novej Lesnej

Zľava 50%

9x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne30.00 €

Vaša zľava50%

Ušetríte15 €

Ukončená 15.00 €

Podrobnosti

Ubytovanie v penzióne Crystal Ski s 50% zľavou. Nádherný pobyt v  Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách! 

 

Penzión Crystal Ski

Penzión Crystal Ski je situovaný v lukratívnej časti Vysokých Tatier – v obci Nová Lesná. Ponúka ubytovanie v novo zariadených dvoj a troj-posteľových izbách a apartmánoch.
15 minút chôdze od penziónu sa nachádza zastávka električky a autobusová zastávka, ktoré prepájajú obec s celým územím Vysokých Tatier a s mestom Poprad.
V jedálni s denným barom sa podávajú raňajky, alko, nealko nápoje, káva a čaj. Našim hosťom je k dispozícii bezplaté WIFI pripojenie na internet.

Ponúkame ubytovanie:  Dvojposteľová izba Economy, Dvojposteľová izba štandard, Trojposteľová izba a  Štvorposteľová izba.  

 

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Bezplatné WIFI v penzióne
 • Bezplatné parkovisko
 • Raňajky, večere
 • Alko- nealko nápoje
 • Požičovňa skike korčulí
 • Požičovňa lyžiarskych a snowboardových potrieb
 • Poradenstvo pri plánovaní túr a výletov
 • Odvoz na letisko, autobusovú, železničnú stanicu za poplatok
 • Predaj suvenírov a máp
 • Fotokopírovanie
 • Možnosť využitia PC

 

 

 

PODROBNEJŠÍ POPIS 

Vhodné na pobyty pre rodiny s deťmi, študentov, dôchodcov.

Bezplatné WIFI v celom penzióne.

Možnosť parkovania bezplatne.     

Možnosť dokúpenia raňajok 3,50 Eur/os/deň

15% zľava do Aquacity   

UPLATNENIE KUPÓNU

Platnosť kupónu je od 9.4.2013 do 31.5.2013.

 • Kupón platí pre 2 osoby /noc dvojposteľová izba v hodnote 15 Eur.
 • Počet kupónov je neobmedzený
 • Pred nástupom je potrebné si overiť obsadenosť penziónu na t.č. : +421905742352,  penzion.crystalski@gmail.com
 • Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu.  
 KONTAKT
 
Penzión Crystal 
Školská 189
059 65 Nová Lesná
 
 
 
 
 
 

 

Ako nás nájdete :

Autom – z diaľnice zídete výjazdom Vysoké Tatry pôjdete smerom na Smokovce. Približne po 7 kilometroch odbočíte doprava smer Nová Lesná na druhej križovatke odbočíte doprava a následne vľavo štvrtý dom, Na ktorom je reklamný pútač Penzión Crystal Ski.

Vlakom - zo stanice Poprad Tatry pôjdete električkou (TEŽ) smerom na Starý Smokovec. Vystúpite na druhej zastávke v Novej Lesnej a budete pokračovať peši po chodníku smerom do centra obce.

Adresa - Školská 189, 059 86 Nová Lesná

Pobyt v Penzióne Crystal Ski Vám umožní naplno si oddýchnuť, vychutnať čaro prírody aj si skvele zašportovať!

 

ŠTRBSKÉ PLESO

Solisko, Furkota ,Interski, Esíčko  - toto sú pre Vás vynikajúco upravené zjazdovky. 

K dispozícii máte 7,21 km zjazdoviek zasnežovaných v celej dĺžke a 14 km bežeckých tratí. Zjazdovky a bežecké trate sú denne upravované. Milovníci snowboard -adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Interski s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok. 

TATRANSKÁ LOMNICA

Zo Skalnatého Plesa 2196 m.n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo zjazdovkou, ktorá je 6 km dlhá do Tatranskej Lomnice. Nezabudnuteľným sa pre Vás stane lyžovanie v Lomnickom sedle, na zjazdovke zo Skalnatého plesa, na Čučoriedkach, zo Štartu do Tatranskej Lomnice a na Bukovej Hore.

Vďaka zasnežovaciemu systému a novým sedačkovým lanovkám je lyžovanie v Tatranskej Lomnici garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.
Čarovným zážitkom v slnečnom počasí pre Vás bude výlet visutou lanovkou na Lomnický štít. 

Čarovným zážitkom v slnečnom počasí  pre Vás bude  výlet visutou lanovkou na Lomnický štít.

 

CHOPOK SEVER - O STREDISKU


Stredisko JASNÁ - CHOPOK SEVER leží na území regiónu LIPTOV, v Demänovskej Doline, južne od Liptovského Mikuláša, na severných svahoch Nízkych Tatier, ktorých hlavný hrebeň sa tiahne 82 km smerom východ-západ. Najvyššie končiare presahujú nadmorskú výšku 2000 m. 

Najkrajšia dolina Nízkych Tatier - Demänovská Dolina - meria 16 km. Tiahne sa od hlavného hrebeňa medzi vrchmi Ďumbier 2043 m, vrcholmi Krúpova hoľa 1927 m, Chopok 2024 m, Dereše 2003 m, Poľana 1889 m na sever od Liptovskej kotliny. Popri pozoruhodných scenerických, krajinárskych a estetických hodnotách je najcennejší Demänovský kras a Vrbické pleso.

Demänovská dolina leží vo vlastnom chránenom území NAPANT-u a sú tu vybudované rozsiahle ubytovacie a stravovacie kapacity, lanovky, lyžiarske vleky a zjazdovky. Vleky a lanovky stúpajú z Lúčok z nadmorskej výšky 900 m n.m. až na Chopok do výšky 2004 m n.m..

Infraštruktúrne je Jasná Chopok sever rozdelená na 3 menšie strediská prepojené lanovkami a vlekmi:

STREDISKO ZÁHRADKY 900 - 2004 m n.m.
STREDISKO BIELA PÚŤ 1117 - 2004 m n.m.
STREDISKO OTUPNÉ 1141 - 2004 m n.m. 

 Z lyží rovno do bazéna.....


Aquacity Poprad

 • najekologickejší rezort na svete (ocenenie World Travel Awards), využíva ako svoj primárny zdroj geotermálnu energiu.
   
 • Dokonalý relax si návštevníci môžu vychutnať v siedmich vonkajších a krytých termálnych bazénoch s teplotou vody 30 – 38 ˚C a šiestich bazénoch s ohrievanou vodou (28 – 30 ˚C). Tu si môžu návštevníci vyskúšať spolu viac ako 350 vodných atrakcií počas celého roka: vodné hríby, perličky, vírivky, hojdacie zvony, masážne trysky a ležadlá, kryté tobogany.
 • Zbavte sa stresu, omladnite a buďte plní energie…
   
 • Vitálny svet v AquaCity ponúka pestrú škálu wellness služieb: fínsku a parnú saunu, bylinkovú, kvetinovú, mentolovú alebo soľnú inhaláciu, tepidárium, sanárium pre dokonalé opálenie, snežnú jaskyňu pre ochladenie po saunovaní, vodnú cestu, masážne sprchy a vírivku pre osem osôb.
   
 • K atraktívnym častiam celého komplexu patria luxusné relaxačné bazény Blue Diamond, kde si hostia môžu dopriať osvieženie v podobe exotických miešaných nápojov z pestrej ponuky priamo vo vode. Bazény je možné prenajať aj na súkromné alebo firemné účely. Určené sú všetkým, ktorí hľadajú priestor pre naozaj výnimočnú párty.
   
 • Pre deti dospelých sú počas leta pripravené zaujímavé a tematicky ladené animačné programy, koncerty, športové a zábavné podujatia. V priestoroch AquaCity sa nachádzajú detské ihriská, najväčší krytý detský kútik na Slovensku a lezecká stena, ktoré sú lákadlom pre všetky deti.
   
 • Skvelý pobyt v Aqua City Poprad je každý večer ukončený výnimočnou 3D laserovou show v bazénoch Blue Sapphire, ktorá nemá obdobu v celej Európe. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Živé animované 3D obrazy, vznášajúce sa vo vzduchu vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok.
 
Aquacity  Okolie

Aquapark Tatralandia  

 

Nachádza sa  asi 1km od mesta Liptovský Mikuláš v smere na Liptovský Trnovec. Nájdete tam množstvo tobogánov a bazénov, z ktorých je väčšina v celoročnej prevádzke. Môžete sa kúpať v teplej termálnej vode, relaxovať v saunách, alebo pri masážach, či vyskúšať niektorú z wellness procedúr.

 

Thermal park Bešeňová

Ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej termálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. Areál leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka.

Pre milovníkov histórie

Odporúčame návštevu neďalekých miest Levoča alebo Kežmarok, určite Vám pobyt spríjemní aj prehliadka Spišského Hradu a okolia.  

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás aj na