Ako to funguje

Štrbské Pleso - rodinný pobyt pre 4 osoby v Hotelovo-apartmánovom resorte Panorama! 3 dni s 59% zľavou!

Zľava 59%

3x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne480.00 €

Vaša zľava59%

Ušetríte281 €

Ukončená 199.00 €

Podrobnosti

 

  

  

Hotelovo-apartmánový resort Panorama je ubytovacie zariadenie, ponúkajúce kombináciu privátneho a hotelového ubytovania. Nachádza sa v centre Štrbského Plesa v tesnej blízkosti centrálneho parkoviska a železničnej stanice. Táto dominanta Vysokých Tatier so 40-ročnou tradíciou poskytuje ubytovanie pre individuálnu, rodinnú a aj firemnú klientelu. Hotelovo-apartmánový resort Panorama vznikol rekonštrukciou a dostavbou pôvodného hotela PANORAMA, ktorý svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.

 

 

 

Ubytovanie: 

Ponúkame nadštandardné ubytovanie v našich súkromných 2- lôžkových štúdiách (s možnosťou 1 prístelky) alebo v rodinnom apartmáne,vhodnom aj pre 4 osoby s oddelenou spálňou a terasou s nádherným výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry.

Všetkým našim hosťom garantujeme ubytovanie od 6. poschodia a vyššie s nádherným výhľadom.

Všetky ponúkané apartmány a štúdiá sú zariadené vo vysokom štandarde. Samozrejmosťou je vlastné soc. zariadenie so sprchovým kútom (v rodinnom apartmáne s vaňou), internet, LCD TV so SAT príjmom, rádio s CD prehrávačom, chladnička, fén.

Naši hostia majú možnosť využívať stravovacie a všetky ďalšie služby v ponuke hotela. Stravovacie služby návštevníkom zabezpečuje reštaurácia hotela Panorama. Hotelový lobby bar ponúka široký výber teplých a studených nápojov a drobné občerstvenie. Počas pekného počasia je možné občerstviť sa aj na terase pred reštauráciou. Súčasťou komplexu je aj vinotéka.

Nachádza sa tu detský kútik a pred hotelom detské ihrisko.

Priamo v objekte hotelovo-apartmánového resortu Panorama sa nachádza predajňa Intersport a zároveň aj požičovňa športových potrieb tejto renomovanej medzinárodnej značky. V ponuke Intersport Rent nájdete kvalitné pánske, dámske aj detské bicykle, súčasťou požičovného je aj cyklistická prilba. V zimnom období ponúka Intersport Rent široký výber lyží na zjazdové aj bežecké lyžovanie.

 

Pozrite si obrázky ubytovania, kliknite na  Galéria ubytovania

 

 

 

Vysoké Tatry - vďaka svojmu unikátnemu prírodnému prostrediu poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít, vhodných pre každého, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a rodiny s deťmi (výlet lanovkou na Lomnický štít, lyžiarske stredisko Štrbské pleso s 9 zjazdovkami o celkovej dĺžke 7,36 km, aquapark Tatralandia, Belianska jaskyňa, golfový areál Black Stork Veľká Lomnica, jazda na horskom bicykli, paragliding, rafting, veveričí park priamo pri hoteli, vysokohorská turistika, horolezectvo atď.).

Lokalita - Štrbské Pleso -  je najvyššie položenou osadou na Slovensku. Nachádza sa vo Vysokých Tatrách v nadmorskej výške 1300 m.n.m a patrí k najnavštevovanejším turistickým lokalitám Vysokých Tatier. Štrbské Pleso je zároveň jedným z najznámejších slovenských športových stredísk pre zimné športy. 

 

   

Wellness:

Doprajte si relax v  novom krásnom wellness. Zrelaxujete sa v saune fínskej, parnej aj infra. Osviežite sa v zóne studených dažďov, oddýchnete si pri krbe na pohodlných lehátkach a ochutnáte naše relax drinky. Otvorené je denne od 16.00 - 22.00 h.  Cena 12 eur / osoba / 2 hodiny.

 

 

Reštaurácia ponúka:

  • Raňajky formou bufetu
  • Široký výber špecialít slovenskej a medzinárodnej kuchyne
  • Denné menu   07:00 – 10:00 ; 12:00 – 21:00  


 

 

 

VYBERTE SI Z NÁSLEDNÝCH VARIANT UBYTOVANIA:

1. Cena 2-lôžkového štúdia pre 2 osoby na 3 dni ( 2 noci) pred zľavou činí 280 EUR, po zľave 119 EUR (je to 58 % zľava). Prístelka je za 20 EUR/noc.

Pre viac info klikni  Pobyt 1


2. Cena 2-lôžkového štúdia pre 2 osoby na 5 dni ( 4 noci) pred zľavou činí 560 EUR, po zľave 179 EUR (je to 68 % zľava). Táto cena platí ak je začiatok ubytovania v nedeľu.

Pre viac info Pobyt 2

Ak začína ubytovanie v hociktorý iný deň v týždni okrem nedele v cene kupónu za 179 EUR sú 4 dni (3 noci). Prístelka je za 20 EUR/noc.

3. Cena rodinného apartmánu vhodného aj pre štyroch členov rodiny, s oddelenou spálňou a s terasou s nádherným výhľadom na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier na 3 dni (2 noci) pred zľavou činí 480 EUR, po zľave 199 EUR(je to 59 % zľava) .

Pre viac info Pobyt 3

 

4. Cena rodinného apartmánu vhodného aj pre štyroch členov rodiny, s oddelenou spálňou a s terasou s nádherným výhľadom na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier na 5 dní (4 noci) pred zľavou činí 960 EUR, po zľave 299 EUR(je to 69 % zľava). Táto cena platí ak je začiatok ubytovania v nedeľu.

Ak začína ubytovanie v hociktorý iný deň v týždni okrem nedele v cene kupónu za 299 EUR sú 4 dni (3 noci).
Pre viac info klikni na Pobyt 4

 

PODROBNOSTI: 


V cene zahrnuté:  

V cene je zahrnuté ubytovanie,  internet,  miestny poplatok (1€/osoba/noc) a skibus (počas jeho prevádzkovania).

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma. Internet na izbe je zdarma.
Detský kútik v hoteli. Detské ihrisko pred hotelom.

Začiatok pobytu je prvý deň po 14:00 hod. Ukončenie pobytu je posledný deň do 11:00 hod.

 

V cene nie je zahrnuté:

Parkovanie nie je zahrnuté v cene – platí sa na recepcii -  6 EUR/noc.

 

STRAVOVANIE: 

Stravovanie je možné po príchode do hotela si objednať na recepcii:
Raňajky – 7 EUR/deň/os.

Deti do 12 rokov platia 3,50 EUR/deň/os. 

Je nutné nahlásiť do 19.00 hod. deň vopred.

Polpenzia – 20 EUR/deň/os. Deti do 12 rokov platia 10,50 EUR/deň/os. 

Záujem o polpenziu je nutné nahlásiť ihneď na začiatku ubytovania. 

 

Zmena rezervácie na základe zakúpeného kupónu je možná najneskôr 6 dní pred nástupom na pobyt.

Päť dní a menej pred nástupom na rezervovaný pobyt už zmena termínu nie je možná a kupón prepadá alebo je ho možné previesť na inú osobu.

 

Platnosť kupónov 5.1.2015 – 31.3.2015 
Kupóny možno spájať. 

 

 

 

Dopravná dostupnosť
Letecká doprava: Medzinárodné letisko Poprad-Tatry - 30 km od Štrbského Plesa 
Železničná doprava: Železničná stanica Štrbské Pleso - 100 m od hotela
Autobusová doprava: Autobusová stanica Štrbské Pleso - 150 m od hotela
 

 


midar@stonline.sk
www.panoramaresort.eu   

 

 

 

 

 

Sledujte nás aj na