Ako to funguje

Šungit - liečivé kamene z hĺbin Zeme. Na výber tvar pyramídy alebo kocky s 50% zľavou

Zľava 50%

5x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne19.99 €

Vaša zľava50%

Ušetríte10 €

Ukončená 9.99 €

Podrobnosti

Šungit - liečivé kamene z hĺbin Zeme
 


Unikátny prírodný minerál pre očistenie organizmu, vody, ktorú pijete i prostredie, v ktorým žijete a pracujete.

Šungit - záhadný kameň, ktorý sa nachádza na jedinom mieste na svete v Ruskej Karélii.


Kameň (pyramída alebo kocka) zo šungitu je príkladom synergického posilňovanie priaznivých účinkov tvare pyramídy a prírodného minerálu. Môžete ňou posilniť svoju energiu a samoliečbu telesných orgánov i zlepšiť psychiku a náladu.

 

Pyramída 5,5 x 5,5 x 3 cm

Kocka 4,5 x 4,5 cm


Ak sa chcete zbaviť dlhodobej podráždenosti, únavy a nepokoja, stačí jednoducho šungitový kameň postaviť vo vašej izbe a vaša izba pre vás prestane byť rizikovou zónou. Pomáha odstrániť všetko nepríjemné pôsobenie elektromagnetických polí. Pre neutralizáciu nepriaznivého žiarenia počítača, televízie atď. umiestnite kameň na alebo pred monitor alebo iný zdroj žiarenia.

 

Použitie šungitovej pyramídy alebo kocky na úpravu vody: ponorenie šungitu do vody túto vodu aktivuje. Terapia touto vodou má rýchlejší účinok ako pôsobenie samotného šungitu.

Kameň postavte na dno sklenenej fľaše s obsahom 3 litre, nalejte pitnú vodu a fľašu s vodou postavte na svetlé miesto na 48 - 72 hodín. Potom je voda pripravená k vonkajšiemu i vnútornému použitiu.

 

Vynikajúce výsledky má používanie šungitovej vody v kozmetike:

Ošetrovaná pokožka sa čistí, napína, drobné vrásky sa vyhladzujú, miznú uhry a vriedky, alergické vyrážky. Strácajú sa lupiny, citeľne sa zlepšuje kvalita vlasov. Výsledky niektorých výskumov ukazujú, že aj predčasne zošedivelé vlasy môžu nadobudnúť svoje pôvodné farby.


Teplá šungitová voda je výborným prostriedkom pre liečebný výplach a kloktanie: pri bolestiach hrdla, ústnej dutiny, v nose a pri paradentóze, pri prechladnutí, angíne, chrípke, bronchitíde, atď.

 

Veľmi zdravé sú šungitové kúpele. Upokojujú, odstraňujú stres, únavu, harmonizujú organizmus a normalizujú spánok. Už po prvej kúpeli sa hoja drobné trhlinky, ranky a po niekoľkých procedúrach sa riešia aj vážnejšie problémy - lúpajúca sa koža, ekzémy, plesne, alergie.

 

 

KUPÓN OBSAHUJE:
  • ŠUNGIT -Pyramída 5,5 x 5,5 x 3 cm (1 ks)

alebo

  • ŠUNGIT - Kocka 4,5 x 4,5 cm (1ks) 
  • poštovné a balné v cene kupónu

 

 
Upozornenie: Je potrebné urobiť dodatočnú objednávku cez  www.bady-shop.cz. 
 
Poskytovateľ zľavy:
 
Bady Shop LTD
Church Hill 103
LONDON
+420 602 536 863
bady-shop@seznam.cz

 

Sledujte nás aj na