Ako to funguje

Ubytovanie v súkromných apartmánoch vo Vysokých Tatrách, priamo na Štrbskom Plese teraz so zľavou 54%

Zľava 54%

3x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne280.00 €

Vaša zľava54%

Ušetríte151 €

Ukončená 129.00 €

Podrobnosti

Ubytovanie v súkromných apartmánoch vo Vysokých Tatrách, priamo na Štrbskom Plese teraz so  zľavou 54%

 

 

 

Hotelovo-apartmánový resort Panorama je ubytovacie zariadenie, ponúkajúce kombináciu privátneho a hotelového ubytovania. Nachádza sa v centre Štrbského Plesa v tesnej blízkosti centrálneho parkoviska a železničnej stanice. Táto dominanta Vysokých Tatier so 40-ročnou tradíciou poskytuje ubytovanie pre individuálnu, rodinnú a aj firemnú klientelu. Hotelovo-apartmánový resort Panorama vznikol rekonštrukciou a dostavbou pôvodného hotela PANORAMA, ktorý svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.

 
 

Ponúkame nadštandardné ubytovanie v našich súkromných 2- lôžkových izbách (s možnosťou 1 prístelky) alebo v rodinnom apartmáne, vhodnom aj pre 4 osoby s oddelenou spálňou a terasou s nádherným výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry. 

Všetkým našim hosťom garantujeme ubytovanie od 6. poschodia a vyššie s nádherným výhľadom.

 

 

 

Všetky ponúkané izby a apartmány sú zariadené vo vysokom štandarde. Samozrejmosťou je vlastné soc. zariadenie so sprchovým kútom (v rodinnom apartmáne s vaňou)  internet , LCD TV so SAT príjmom, rádio s CD  prehrávačom, chladnička, fén. Naši hostia majú možnosť využívať stravovacie a všetky ďalšie služby v ponuke hotela. Stravovacie služby návštevníkom zabezpečuje reštaurácia hotela Panorama. Hotelový lobby bar ponúka široký výber teplých a studených nápojov a drobné občerstvenie. Počas pekného počasia je možné občerstviť sa aj na terase pred reštauráciou.

 

Súčasťou komplexu je aj vinotéka. Nachádza sa tu detský kútik a pred hotelom detské ihrisko.

 

Priamo v objekte hotelovo-apartmánového resortu Panorama sa nachádza predajňa Intersport a zároveň aj požičovňa športových potrieb tejto renomovanej medzinárodnej značky. V ponuke Intersport Rent nájdete kvalitné pánske, dámske aj detské bicykle, súčasťou požičovného je aj cyklistická prilba. V zimnom období ponúka Intersport Rent široký výber lyží na zjazdové aj bežecké lyžovanie.

 

V hotelovo-apartmánovom komplexe Panorama Resort sa nachádza detský  kútik a vonku detské ihrisko s preliezkami. Za recepciou je umiestnené nové wellness s fínskou, parnou a infrasaunou. Cena za wellness je 12 €/os./2 hod.

 

Vysoké Tatry, vďaka svojmu unikátnemu prírodnému prostrediu poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít, vhodných pre každého, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a rodiny s deťmi ( výlet lanovkou na Lomnický štít, lyžiarske stredisko Štrbské pleso s 9 zjazdovkami o celkovej dĺžke 7,36 km, aquapark Tatralandia, Belianska jaskyňa, golfový areál Black Stork Veľká Lomnica, jazda na horskom bicykli, paragliding, rafting, veveričí park priamo pri hoteli, vysokohorská turistika, horolezectvo atď.).

 

 

Doprajte si oddych a načerpajte silu z prírody priamo v srdci Vysokých Tatier a využite skvelé podmienky.

Veľmi radi Vás privítame a tešíme sa na stretnutie s Vami.

 

 

Ponúkame ubytovanie v privátnych 2-lôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky alebo v rodinnom 2-izbovom apartmáne (vhodnom aj pre 4 dospelé osoby) s oddelenou spálňou a vlastnou terasou, z ktorého je nádherný výhľad na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier.

 

1. Cena 2-lôžkovej izby pre 2 osoby na 3 dni ( 2 noci) pred zľavou činí 280 EUR, po zľave 129 EUR (je to 54 % zľava). Prístelka je za 25 EUR/noc.

 

2. Cena 2-lôžkovej izby pre 2 osoby na 5 dni ( 4 noci) pred zľavou činí 560 EUR, po zľave 193 EUR (je to 66 % zľava). Táto cena platí ak je začiatok ubytovania v nedeľu. Ak začína ubytovanie v hociktorý iný deň v týždni okrem nedele v cene kupónu za 193 EUR sú 4 dni (3 noci). Prístelka je za 25 EUR/noc.

 

3. Cena rodinného apartmánu vhodného aj pre štyroch členov rodiny, s oddelenou spálňou a s terasou s nádherným výhľadom na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier na 3 dni (2 noci) pred zľavou činí 480 EUR po zľave 210 EUR (je to 57 % zľava) .

 

4. Cena rodinného apartmánu vhodného aj pre štyroch členov rodiny, s oddelenou spálňou a s terasou s nádherným výhľadom na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier na 5 dní (4 noci) pred zľavou činí 960 EUR po zľave 315 EUR (je to 67 % zľava) . Táto cena platí ak je začiatok ubytovania v nedeľu. Ak začína ubytovanie v hociktorý iný deň v týždni okrem nedele v cene kupónu za 315 EUR sú 4 dni (3 noci).

 

 • Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.
 • Internet na izbe je zdarma, SKI bus na Štrbské Pleso počas jeho prevádzky zdarma
 • V cene je zahrnuté: ubytovanie, internet, 10% zľava na raňajky alebo polpenziu, SKI bus na Štrbské Pleso počas jeho prevádzky
 • Podmienkou zľavy na raňajky, popr. polpenziu je ich uhradenie spolu s miestnym poplatkom predom na účet.
 • V cene nie je zahrnutá miestna daň 1 €/os./deň. Od miestnej dane sú oslobodené deti do 15 rokov, osoby staršie ako 65 rokov a držitelia preukazu ZŤP.
 • Začiatok pobytu je prvý deň po 14:00 hod.
 • Ukončenie pobytu je posledný deň do 11:00 hod.
 • Parkovanie nie je zahrnuté v cene – platí sa na recepcii -  6 EUR/noc.
 • Stravovanie je možné po príchode do hotela si objednať na recepcii:
 • Raňajky –EUR/deň/os. Deti 5 až 12 rokov platia 4 EUR/deň/os.  Deti do 5 rokov zdarma  (pri stravovaní dvoch dospelých osôb). Je nutné nahlásiť do 19.00 hod. deň vopred.
 • Večera – 13 EUR/deň/os. Deti  5 až 12 rokov platia 8 EUR/deň/os. Deti do 5 rokov zdarma (pri stravovaní dvoch dospelých osôb). Je nutné nahlásiť do 10.00 hod. dňa v ktorom si večeru prajete (okrem nástupného dňa, vtedy to stačí nahlásiť po príchode, na recepcii).
 • Miestny poplatok 1 €/os./deň sa uhrádza predom na účet. Hostia, ktorí si pri rezervácii termínu objednajú aj raňajky a uhradia ich spolu s miestnym poplatkom predom na účet, budú im účtované raňajky s 10 % zľavou  (t.j. 6,30 €/deň/os. a 3,60 €/deň/ deti vo veku 5-12 rokov). Hostia, ktorí si pri rezervácii termínu objednajú aj večere a uhradia ich spolu s miestnym poplatkom predom na účet, budú im účtované večere s 10 % zľavou  (t.j. 11,70  €/deň/os. a 7,20 €/deň/ deti vo veku 5-12 rokov).
 • Zmena rezervácie na základe zakúpeného kupónu je možná najneskôr 7 pracovných dní pred nástupom na pobyt. Šesť pracovných dní a menej pred nástupom na rezervovaný pobyt už zmena termínu nie je možná a kupón prepadá alebo je ho možné previesť na inú osobu.

R

 

 

 • Platnosť kupónov od 5.1.2016 do  30.4.2016 okrem termínov  25.3.-29.3.2016.
 • Za príplatok je možné kupóny využiť aj v týchto  termínoch.
 • Kupóny možno spájať.

 

 

 

 

Sledujte nás aj na