Ako to funguje

Vypestujte si svoje vlastné dúhové ruže. Teraz až 200 kusov semienok týchto kúzelných kvetín.

Zľava 44%

36x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne17.90 €

Vaša zľava44%

Ušetríte7.91 €

Ukončená 9.99 €

Podrobnosti

Rainbow rose - Dúhova ruža

Vypestujte si svoje vlastné dúhové ruže. Teraz až 200 kusov semienok týchto kúzelných kvetín. Teraz so 44% zľavou.

Cena 9,99 Eur vrátane poštovného.

 
 

Ako z ríše divov, ako z rozprávky pôsobia tieto ruže keď kvitnú... Dúhové lupene ruží Vás prenesú na pestrofarebný ostrov fantázie  a vyzývavej krásy. Vy sami doma si ich môžete vypestovať vo vlastnej záhradke alebo v kvetináči. Kvetinou poviete viac než tisíc slov. A ruža patrí medzi  tie najobľúbenejšie. Červenou ružou dáte na javo svoju lásku, oranžovou vášeň, ružovou sympatie a bielou čistotu svojich citov. S ružou dúhovou poviete svojej láske všetko naraz. Vzácne dúhové ruže Vám vykvitnú doma v kvetináči i vo Vašej záhradke. Potom už stačí len slnečné miesto za oknom alebo v záhradke, pravidelne polievať a trocha trpezlivosti. Tá ruže prináša.Semiačka dúhovej ruže sú darčekom, z ktorého budete mať radosť celé leto. 

 

 
 

·       Duhové ruže pre pestovanie doma i vonku

·       Sadia sa koncom zimy alebo ihneď

·       Pestovať ich zvládnu záhradkári ale aj začiatočníci

·       Obsah balenia: 200 ks semien 

·       Krásný darček

·       Poštovné v cene


 

Darček pre všetkých nadšených pestovateľov a pestovateľky. 200 semien vzácnej dúhovej ruže poteší predovšetkým ženy. Zvládne to úplne každý. 200 semien ruží, ktoré hýria všetkými farbami, vykvitnú Vám doma v kvetináči aj v záhradke. Stačí slnečné miesto za oknom alebo v záhone a pravidelná zálievka. 

Príprava pôdy:

Pôda má byť vzdušná a vlhká. Môže byť zmiešaná rašelina, mach a pod. Semená namočíme do 40°C vody, po dobu 4 - 6 dní pri izbovej teplote. Po tejto dobe semiačka vyberieme a dáme ich predpestovať. Teplota by mala byť 20°C - 35°C. Najprv dáme fóliu potom 4-6 cm hliny a nakoniec vložíme semiačka do pôdy. Semiačka pokryjeme pôdou a prikrkyjeme fóliou. Majte semiačka vždy vlhké. Potom, čo začnú klíčiť zasaďte ich na určené miesto. Žiadne farbivo sa do vody nepridáva. Je to všetko prírodný proces
 

 

KUPÓN OBSAHUJE:
200 kusov semienok DÚHOVEJ RUŽE

Poštovné v cene 

 

 

POSKYTOVATEĽ ZĽAVY:

Internetový obchod

BADY SHOP LTD
t.č.+420 602 536 863
e-mail: bady-shop@seznam.cz  

www.bady-shop.cz

 

Sledujte nás aj na