Tovar

Vypestujte si vlastné dúhové ruže. Teraz až 200 kusov semienok týchto kúzelných kvetín.

Zľava 44%

5x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne17.99 €

Vaša zľava44%

Ušetríte8 €

Ukončená 9.99 €

Podrobnosti

 Rainbow rose - Dúhova ruža

Vypestujte si svoje vlastné dúhové ruže. Teraz až 200 kusov semienok týchto kúzelných kvetín. Teraz so 44% zľavou

Cena 9,99 Eur vrátane poštovného

 
 

Ako z ríše divov, ako z rozprávky pôsobia tieto ruže keď kvitnú... Dúhové lupene ruží Vás prenesú na pestrofarebný ostrov fantázie  a vyzývavej krásy. Vy sami doma si ich môžete vypestovať vo vlastnej záhradke alebo v kvetináči. Kvetinou poviete viac než tisíc slov. A ruža patrí medzi  tie najobľúbenejšie. Červenou ružou dáte na javo svoju lásku, oranžovou vášeň, ružovou sympatie a bielou čistotu svojich citov. S ružou dúhovou poviete svojej láske všetko naraz. Vzácne dúhové ruže Vám vykvitnú doma v kvetináči i vo Vašej záhradke. Potom už stačí len slnečné miesto za oknom alebo v záhradke, pravidelne polievať a trocha trpezlivosti.  Semiačka dúhovej ruže sú darčekom, z ktorého budete mať radosť celé leto. 

 

 
 

Duhové ruže pre pestovanie doma i vonku

Sadia sa koncom zimy alebo ihneď

Pestovať ich zvládnu záhradkári ale aj začiatočníci

Obsah balenia: 200 ks semien 

Krásný darček

Poštovné v cene


 

Darček pre všetkých nadšených pestovateľov a pestovateľky. 200 semien vzácnej dúhovej ruže poteší predovšetkým ženy. Zvládne to úplne každý. 200 semien ruží, ktoré hýria všetkými farbami, vykvitnú Vám doma v kvetináči aj v záhradke. Stačí slnečné miesto za oknom alebo v záhone a pravidelná zálievka. 

Príprava pôdy:

Pôda má byť vzdušná a vlhká. Môže byť zmiešaná rašelina, mach a pod. Semená namočíme do 40°C vody, po dobu 4 - 6 dní pri izbovej teplote. Po tejto dobe semiačka vyberieme a dáme ich predpestovať. Teplota by mala byť 20°C - 35°C. Najprv dáme fóliu potom 4-6 cm hliny a nakoniec vložíme semiačka do pôdy. Semiačka pokryjeme pôdou a prikrkyjeme fóliou. Majte semiačka vždy vlhké. Potom, čo začnú klíčiť, zasaďte ich na určené miesto. Žiadne farbivo sa do vody nepridáva. Je to všetko prírodný proces
 

 

KUPÓN OBSAHUJE:
200 kusov semienok DÚHOVEJ RUŽE

Poštovné v cene 

 

 

POSKYTOVATEĽ ZĽAVY:

Internetový obchod

BADY SHOP LTD
t.č.+420 602 536 863
e-mail: bady-shop@seznam.cz  

www.bady-shop.cz

 

Sledujte nás aj na