Ako to funguje

Vyskúšajte pol hodinový relax a liečivý kúpeľ s rybičkami s 54% zľavou!

Zľava 54%

3x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne14.00 €

Vaša zľava54%

Ušetríte7.5 €

Ukončená 6.50 €

Podrobnosti

Prírodný píling rybičkami s 54% zľavou v Poprade! Pol hodinový relaxačný kúpeľ s rybičkami    Garra Rufa za 6,50€.

Chcete jednoducho a účinne rozžiariť a omladiť svoju pokožku a dopriať jej relax? Alebo Vás obťažuje akné, suchá koža, psoriáza a bežne dostupné prostriedky nepomáhajú? Vyskúšajte prírodnú a veľmi účinnú metódu - relaxačnú terapiu prostredníctvom rybičiek Garra Rufa. 

Rybičky Garra Rufa z rodu Cyprinidae (kaprovité), pochádzajú z termálnych prameňov v tureckom Anatole blízko mesta Kangal. Dokážu prežiť vo vode teplej až 36°C. Značný podiel na liečivých účinkoch bol prisudzovaný práve rybám Garra Rufa, ktoré vylučujú z úst sekrét s hojivými účinkami. Pretože toto ich extrémne životné prostredie je charakteristické výrazným nedostatkom vhodnej potravy, tak zrejme aj z tohto dôvodu si ryby našli ako zdroj doplnku potravy odumretú ľudskú kožu. Tieto poznatky potom stáli na počiatku založenia povestných horských kúpeľov na liečbu kožných chorôb. Prírodná pedikúra, manikúra a masáž celého tela Pre dokonalý vzhľad nôh ich stačí ponoriť do nádoby plnej rybičiek, ktoré sa na ne vrhnú a obrúsia všetku suchú alebo poškodenú kožu, a to aj takú, ktorá je voľným okom neviditeľná. Prírodná pedikúra a masáž chodidiel je bezbolestný spôsob pedikúry a mikromasáže chodidiel rybičkami Garra Rufa. Unavené nohy pocítia príjemný oddych a uvoľnenie. Pravidelné mikromasáže rybičkami preukázali pozitívny účinok na zdravie nôh. Celotelový kúpeľ s rybičkami Garra Rufa je prírodný a alternatívny spôsob ako sa regenerovať, uvoľniť a dopriať nielen telu ale aj mysli príjemný oddych. Stres a starosti sa rozpustia pri ponorení vášho unaveného tela do príjemného, teplého kúpeľa s rybičkami Garra Rufa. Jemná masáž rybičkami je veľmi príjemná, pôsobí relaxačne, liečivo, regeneračne a osviežujúco nielen na pokožku vášho tela, ale zároveň aj ako účinná masáž chodidiel a pedikúra.
 
 Radi Vás privítame a bude nám potešením sa o Vás postarať.
 
 
Vstúpte k nám a vydáte sa na cestu regenerácie a relaxácie prírodným spôsobom starostlivosti o Vašu pokožku.
Radi Vás privítame a bude nám potešením sa o Vás postarať.
 
Predĺženie obdobia bez príznakov
Rybičky nedokážu úplne vyliečiť psoriázu a atopický ekzém, ale sú schopné postihnuté miesta dokonale uzdraviť s výsledkom, kedy má pacient na niekoľko mesiacov i rokov (dĺžka je vždy individuálna) čistú pokožku. Dôležitým faktorom je skutočnosť, že táto odumretá koža je pre nich veľkou lahôdkou, takže sa vôbec nejedná o násilné použitie týchto rybičiek k tejto liečbe. Kúpele sú teda jedným zo spôsobov sekundárnej prevencie, ktorá spočíva v udržiavaní dobrého zdravotného stavu pokožky. Rybky Garra Rufa tak prispievajú k zamedzeniu akútnych prejavov choroby. Psoriáza je nevyliečiteľnou chorobou. Cieľom terapie preto nie je vyliečenie choroby, ale čo najdlhšie predĺženie doby bez príznakov ochorenia, teda skvalitnenie života. Výsledky ankety ukázali, že v priemere 80 % ľudí, čo podstúpilo ich tyoterapiu pocítili veľkú úľavu od bolesti, svrbenia, pnutia, odlupovania a tvrdosti pokožky. U polovice ľudí aj vplyvom toho došlo k značnému zlepšeniu ich psychického stavu.
 
Celotelový kúpeľ je účinný ako peeling, mikromasáž, podporuje vyhladzovanie vrások, je prevenciou celulitídy, zmierňuje príznaky ekzémov, dermatitíd a v neposlednom rade psoriázy.
 
 
 
 Po relaxačnom celotelovom kúpeli s "plávajúcimi dermatológmi" - rybičkami Garra Rufa bude pokožka vášho tela zdravšia, čistejšia, jemnejšia, hladšia a žiarivo krásna.
 
Po relaxačnom kúpeli s "plávajúcimi dermatológmi"
 
- sa odstráni suchá šupinatá koža
 
- zabráni tvorbe novej stvrdnutej kože
 
- prirodzene prekrvia nožičky a spravia prírodný píling
 
- po celotelovom kúpeli s rybičkami Garra rufa bude pokožka vášho tela zdravšia, čistejšia, jemnejšia, hladšia a žiarivo krásna.
 
 
 
 

Dôležité

 • Rybičky dokážu odstraňovať zrohovatené časti pokožky (aj drobné zádery, zvyšky po pľuzgierikoch...)
 • Rybky vylučujú enzýmy, ktoré majú preukázateľne liečivé účinky

Kupón zahŕňa:

 • Pol (1/2) hodinový kúpeľ s rybičkami Garra Rufa  za 6,50€

PODMIENKY

 • Platnosť kupónu je od 18.04.2013 do 30.10.2013
 • Nutnosť rezervácie na čísle 0907127479
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo a heslo kupónu    
 • Pri jednej návšteve môže byť použitých viac kupónov   
 • Na kúpeľ je potrebné doniesť si plavky, uterák, prezuvky a vytlačený kupón
 • Pokiaľ niekto používa kortikoidné masti, môže kúpeľ absolvovať minimálne 10 dní po ich dobratí, tak isto s antibiotikami
 • zrušenie objednávky najneskôr 24 h pred termínom, inak sa bude kupón povyžovať za uplatený
 •  
  Objednávky cez telefón možno realizovať každý deň od pondelku do nedele od 09,00
  do 18,00 na telefónnom čísle 0907127479 (https://www.facebook.com/GaRufaPP)

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Karpatská ulica č. 7, Poprad (Hotel TATRA – vchod od zdrav. strediska)

2. poschodie, č.dv.: 205
 t.č.: 0907 127 479

 

 

Sledujte nás aj na