Poprad

Vysoké Tatry s 58% zľavou! Dvojica na 3 dni pobyt v Penzione Gabriel za 69Eur Eur!

Zľava 58%

0x kúpené

Zľava nebola aktivovaná.

Pôvodne165.00 €

Vaša zľava58%

Ušetríte96 €

Ukončená 69.00 €

Podrobnosti

 

Skvelý wellness pobyt vo Vysokých Tatrách s 58% zľavou - 3dňový pobyt pre 2 osoby v útulnom Penzióne Gabriel s polopenziou, pobytom v infrasaune a relaxom na masážnom kresle len teraz za 69Eur.

Navyše s platnosťou až do júna 2013!

 

Wellness Vysoké Tatry s 58% zľavou - 3dňový pobyt pre 2 osoby v útulnom Penzióne Gabriel s polopenziou, pobytom v infrasaune a relaxom na masážnom kresle za 69Eur. Skvelá dovolenka s platnosťou až do júna 2013!

 

Detail zľavy:

 • Wellness  pobyt vo Vysokých Tatrách s 58% zľavou(bežná cena je 165 Eur) v útulnom Penzióne Gabriel
 • 2 noci pre 2 osoby v príjemných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením
 • Pripojenie  Wi-Fi k internetu v celom penzióne
 • 2x raňajky pre 2 osoby formou švédských stolov
 • 2x večere pre 2 osoby
 • 1x pobyt na masážnom kresle Ceragem pre 2 osoby - termálne masážne kreslo kombinujúce klasickú a tlakovú masáž s infračerveným teplom
 • 1x pobyt v infrasaune pre 2 osoby
 • 20% zľava do Thermal Parku Vrbov
 • Možnost úschovy bicyklov zdarma
 • Platnost až do budúceho mája 2013!
 • Jedinečné prostredia  Vysokých Tatier a športové vyžitie v priebehu celého roka
 • V blízkosti termálne parky, kultúrne i historické pamiatky, ale aj najznámejšie lyžiarské strediská

 

Platnosť zľavy:

Kupón môžte použiť od

27.9.2012 -1.6.2013

 

Kupón nemôžete použiť od 

26. 12. 2012 do 6. 1. 2013

 

Kde si môžte zľavu  uplatniť:

Penzión Gabriel

www.penziongabriel.wbl.sk

Slavkovská 316, 059 86 Nová Lesná, MAPA

Email: penziongabriel@gmail.com

Tel: +421 902 723 173, +421 908 406 287 

 

Podmienky zľavy:

Počet kupónov na osobu nie je obmedzený

Pobyt si môžte predĺžiť

Deti do 12 rokov za príplatok 5 Euro/deň

Deti nad 12 rokov za príplatok 7 Euro/deň

Príplatok za psa – malé plemeno 3 Eurá/pobyt, velké plemeno 5 Eurá/pobyt

Skvelá dovolenka s relaxom vo Vysokých Tatrách  - 58% zľava!

Vysoké Tatry sú najnavštevovanejším miestom Slovenska. Učarujú vám nádhernou prírodou, športovým vyžitím.. Dokonalá kombinácia vznikne, pokiaľ ešte k tomu pridáme relax. Presne to vám prináša pobytový balíček v Penzióne Gabriel s 58% zľavou. Platnosť kupónu je naviac až do budúceho júna, takže si môžete už teraz naplánovať nezabudnuteľnú dovolenku!

Útulný penzión Gabriel nájdete v malebnej obci Nová Lesná, ktorá sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier. Je vzdialená len 10 km od Popradu a 5 km od centra Vysokých Tater – Starého Smokovca, kde najkrásnejšie miesta máte priamo na dosah.

Ubytovaní budete v príjemných dvojlôžkových izbách na dve noci s vlastným sociálnym zariadením. V celom penzióne sa zdarma môžte pripojit k internetu pomocou Wi-Fi. Vo Vysokých Tatrách si užijete i vynikajúcu kuchyňu. Súčasťou Vášho balíčka sú i raňajky podávané formou švédských stolov a večere. Výlety po okolí Vás určite okúzlia a po nich si doprajte zaslúžený odpočinok.  Balíček v Penzióna Gabriel vám přináša aj relax na masážnom kresle Ceragem a infra saunu. Masážne kreslo kombinuje klasickú a tlakovú masáž s blahodárným pôsobením infračerveného žiarenia. Uvolní a prehreje Vám telo a zároveň  vás krásne naladí na ďalšie skvelé zážitky.

gabriel

 

Penzión je obklopený i obľúbenými termálnymi parkami. Vy si budete môct vychutnať Thermal Park Vrbov s 20% zľavou. Ten je otvorený po celý rok a ponúka bazény s termálnou vodou, která je plná liečivých minerálov. Jej zloženie je nejbohatšie ze všetkých minerálnych vôd na Slovensku. Relaxovať môžete v Bazéne Motýl s teplotou až 38 °C alebo si zaplávať v 50m bazéne. Pre deti je pripravený špeciálny detský bazén s tobogánom.

gabriel

Vysoké Tatry – to sú stovky kilometrov turistických trás, ktoré vás prevedú okolo nádherných plies, panenskou prírodou, poskytnú  vám dych vyrážajúce výhľady na krajinu. Nadýchate se čerstvého vzduchu a užijete si krásne výlety. Pokiaľ ste nadšeným cyklistom nájdete tu veľké množstvo cyklotrás! Návštevu si môžete spestriť i adrenalinovými zážitkami ako je bungee jumping, bikové zjazdy, funparky ...

 

Vysoké Tatry majú veľa NAJ, ktoré stojí za to spoznať. Jednak to sú charakteristické skalné vrcholy, ako Gerlachovský štít, Kriváň, Lomnický štít; hlboké ľadovcové doliny – mezi najkrajšie patrí Veľká a Malá Studená Dolina alebo nádherné plesá a morény – Štrbské pleso, Skalnaté pleso. Nie len príroda je v Tatrách vyhľadávaným cieľom. Ukrývajú i veľkú dávku histórie, ktorú môžete načerpat v mestách Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Kežmarok. A pokiaľ sa  navšívite  Tatry v zime, nezabudnite vyskúšať svetovo  vyhľadávané lyžiarské strediská.

Objevte kúzlo Vysokých Tatier s Penziónom Gabriel!


 

Sledujte nás aj na