Ako to funguje

Wellness pobyt s raňajkami pre 2 osoby/2 noci v penzióne TEO v Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách!

Zľava 58%

2x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne108.00 €

Vaša zľava58%

Ušetríte63 €

Ukončená 45.00 €

Podrobnosti

 

Ubytovanie v penzióne TEO so 58% zľavou. Nádherný pobyt v  Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách! 

 • Kupón platí pre 2 osoby /2 noci s raňajkami, vstupom do sauny, masážna podložka, masážne kreslo, thermo-akupresúrane kreslo ceragem, shiatsu podložka - to všetko za 45 Eur!.

 

 

           Obec Nová Lesná leží na južnom úpätí Vysokých Tatier v nadmorskej výške 746 m. Je vzdialená 10 km od Popradu a 5 km od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca. Hostia ubytovaní v obci môžu v letnej i zimnej sezóne využívať všetky turistické i športové aktivity, ktoré poskytujú Vysoké Tatry a kúpaliská s termálnou vodou v Poprade a Vrbove (15 km). Najbližšie lyžiarske strediská sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici (8 km), v Starom Smokovci (5 km), Svite (15 km) a Štrbskom Plese (20 km). Okolie Vysokých Tatier je bohaté na kultúrne a historické pamiatky a turistické zaujímavosti.


Penzión TEO je zrekonštruovaný penzión v centre obce Nova Lesná. Svojou kapacitou 22 lôžok ponúka ubytovanie celoročne, tak isto možnosť raňajok a večerí.


V celom penzióne je možnosť wifi pripojenie na internet zadarmo, parkovanie je tak isto možné pri penzióne. V lete si hostia môžu posedieť v našej kaviarni Cafe Rafaello s 5% zľavou a tak isto využívať služby penziónu 
Gabriel a to terasu s grilom ako aj možnosť relaxu ako pobyt v infra saune, masažne pomôcky ako masažna podložka, masažne kreslo, masažna podložka shiatsu a thermo-
akupresurne lôžko ceragem. Tieto služby môžu hostia využívať zadarmo. 

 

 • Naším hosťom poskytujeme možnosť využitia raňajok formou švédskych stolov a polpenzie formou menu. Tak isto je možnosť prípravy si jedla v plne vybavenej kuchyni.

 

 • Tak isto hostia majú možnosť využiť 20% zľavu do Thermal Park Vrbov, Tatry Card a 10% zľavu do Salaša Velkého Slavkov na špeciality slovenskej kuchyne.

 

 • Ubytovanie v penzióne Teo je možnosť ubytovanie v 2, 3, 4 lôžkových izbách vybavených tv, sociálnymi zariadeniami na izbách a wifi pripojenia na internet.

 

 

 

 

 

 

Môžete si posedieť v Cafe Rafaello s 5% zľavou!

 

 

 

PODROBNEJŠÍ POPIS 

Vhodné na pobyty pre rodiny s deťmi, študentov, dôchodcov.

Bezplatné WIFI v celom penzióne.

Možnosť parkovania bezplatne.   

K dispozícii je vonkajšia terasa s grilom. 

20% zľava Thermal park vrbov.

 • 10% Salaš Veľký Slavkov.
 • Môžete si posedieť v Cafe Rafaello s 5% zľavou!
 •  

UPLATNENIE KUPÓNU

Platnosť kupónu je od 9.4.2013 do 20.12. 2013.

 • Kupón platí pre 2 osoby /2 noci
 • s raňajkami, vstupom do sauny, masážna podložka, masážne kreslo, thermo-akupresúrane kreslo ceragem, shiatsu podložka v hodnote 45 Eur.
 • Počet kupónov je neobmedzený
 • Pred nástupom je potrebné si overiť obsadenosť penziónu na t.č.+421 902 723 173
  +421 908 406 287,  info@penzionteo.eu 
 • Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. 

 

 

Adresa: Penzion Teo

Jána Stilla č.92
059 86 Nová Lesná

 www.penzionteo.eu

Rezervácie: info@penzionteo.eu

+421 902 723 173
+421 908 406 287

GPRS: N 49°07,223´ E 20°16,015´

 

 Penzión TEO Vám poskytne vynikajúce podmienky Vaše pre športové vyžitie, ale zároveň si  tu môžete skvele oddýchnuť a zrelaxovať.

 

ŠTRBSKÉ PLESO

Solisko, Furkota ,Interski, Esíčko  - toto sú pre Vás vynikajúco upravené zjazdovky. 
K dispozícii máte 7,21 km zjazdoviek zasnežovaných v celej dĺžke a 14 km bežeckých tratí. Zjazdovky a bežecké trate sú denne upravované. Milovníci snowboard -adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Interski s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok. 

TATRANSKÁ LOMNICA

Zo Skalnatého Plesa 2196 m.n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo zjazdovkou, ktorá je 6 km dlhá do Tatranskej Lomnice. Nezabudnuteľným sa pre Vás stane lyžovanie v Lomnickom sedle, na zjazdovke zo Skalnatého plesa, na Čučoriedkach, zo Štartu do Tatranskej Lomnice a na Bukovej Hore.
Vďaka zasnežovaciemu systému a novým sedačkovým lanovkám je lyžovanie v Tatranskej Lomnici garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.
Čarovným zážitkom v slnečnom počasí pre Vás bude výlet visutou lanovkou na Lomnický štít. 

 

 

CHOPOK SEVER - O STREDISKU


Stredisko JASNÁ - CHOPOK SEVER leží na území regiónu LIPTOV, v Demänovskej Doline, južne od Liptovského Mikuláša, na severných svahoch Nízkych Tatier, ktorých hlavný hrebeň sa tiahne 82 km smerom východ-západ. Najvyššie končiare presahujú nadmorskú výšku 2000 m. 

Najkrajšia dolina Nízkych Tatier - Demänovská Dolina - meria 16 km. Tiahne sa od hlavného hrebeňa medzi vrchmi Ďumbier 2043 m, vrcholmi Krúpova hoľa 1927 m, Chopok 2024 m, Dereše 2003 m, Poľana 1889 m na sever od Liptovskej kotliny. Popri pozoruhodných scenerických, krajinárskych a estetických hodnotách je najcennejší Demänovský kras a Vrbické pleso.
Demänovská dolina leží vo vlastnom chránenom území NAPANT-u a sú tu vybudované rozsiahle ubytovacie a stravovacie kapacity, lanovky, lyžiarske vleky a zjazdovky. Vleky a lanovky stúpajú z Lúčok z nadmorskej výšky 900 m n.m. až na Chopok do výšky 2004 m n.m..


Infraštruktúrne je Jasná Chopok sever rozdelená na 3 menšie strediská prepojené lanovkami a vlekmi:

STREDISKO ZÁHRADKY 900 - 2004 m n.m.
STREDISKO BIELA PÚŤ 1117 - 2004 m n.m.
STREDISKO OTUPNÉ 1141 - 2004 m n.m. 

 Z lyží rovno do bazéna.....


Aquacity Poprad

Najekologickejší rezort na svete (ocenenie World Travel Awards), využíva ako svoj primárny zdroj geotermálnu energiu. 

Dokonalý relax si návštevníci môžu vychutnať v siedmich vonkajších a krytých termálnych bazénoch s teplotou vody 30 – 38 ˚C a šiestich bazénoch s ohrievanou vodou (28 – 30 ˚C). Tu si môžu návštevníci vyskúšať spolu viac ako 350 vodných atrakcií počas celého roka: vodné hríby, perličky, vírivky, hojdacie zvony, masážne trysky a ležadlá, kryté tobogany.

 

Aquapark Tatralandia  

 

Nachádza sa  asi 1km od mesta Liptovský Mikuláš v smere na Liptovský Trnovec. Nájdete tam množstvo tobogánov a bazénov, z ktorých je väčšina v celoročnej prevádzke. Môžete sa kúpať v teplej termálnej vode, relaxovať v saunách, alebo pri masážach, či vyskúšať niektorú z wellness procedúr.

 

Thermal park Bešeňová

Ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej termálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. Areál leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka.

Pre milovníkov histórie...

Odporúčame návštevu neďalekých historických  miest Levoča alebo Kežmarok, určite Vám pobyt spríjemní aj prehliadka Spišského Hradu a okolia.  

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás aj na