Tovar

Zakúpte si knihu ,,Chudneme s Mesiacom na tanieri"s lunárnym kalendárom na rok 2016!

Zľava 42%

1x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne24.90 €

Vaša zľava42%

Ušetríte10.45 €

Ukončená 14.45 €

Podrobnosti

Prvá 3D interaktívna kniha zdravej životosprávy podľa Luny

 

,,Chudneme s Mesiacom na tanieri"

 

+lunárny kalendár na rok 2016

 

 

 

Kniha " Chudneme s Mesiacom na tanieri " je výnimočná kniha svojho druhu, nakoľko je v súlade

s harmóniou tela a rytmom prírody... 

 

 

Práve Mesiac má veľký vplyv na našu Zem a tiež na psychiku človeka. Vďaka jednotlivým fázam – spln, nov, prvá štvrť, posledná štvrť – a znameniam zverokruhu, ktorými prechádza, ponúka možnosť zadeliť si stravu, ktorá by mala najlepšie vyhovovať nášmu organizmu. Každé znamenie je totiž niečím charakteristické a je tiež nositeľom živlu našej planéty. Ide o vzduch, vodu, zem a oheň. Podľa toho, v ktorom znamení, a teda aj živle sa Mesiac nachádza, si môžete pripraviť jedálny lístok. Ten vám pomôže ľahšie zhodiť prebytočné kilogramy, dodá vám energiu a tiež odstráni únavu. Ako? Stačí sa riadiť lunárnym kalendárom a podľa toho si každý deň pripravovať vhodnú potravu.

 


Mesiac obieha Zem približne 28 dní, pričom v každom z 12 znamení zverokruhu zotrvá približne 2 – 3 dní. Každé znamenie charakterizuje oblasť tela, orgánový systém, živel, typ stravy.

 

 

Nájdete v nej:

 

 • 28 dňovú cestu Mesiaca po znameniach zverokruhu
 • 28 dňový jedálniček podľa zverokruhu, živlov a pH
 • 28 dňový rozpis pohybových cvičení podľa Mesiaca 
 • Pohybové cvičenia na 28 dní podľa Mesiaca
 • 3D interaktívny obsah 
 • Interaktívny internetový obsah 
 • Plagát s 50 obrázkami rôznych druhov potravín s 200 kcal v jednej porcii
 • Lunárny kalendár do konca roku 2016

  

  

 

JEDINEČNÁ kniha, ktorá môže ovplyvniť váš život....

 

Dôvod a účel vzniku projektu „ Chudneme do zdravia s Lunou“ a osvety zdravej výživy podľa fáz Mesiaca formou knihy, relácie o lunárnej strave, je exaktná skutočnosť, že podľa výskumu rôznych univerzít, štatistických údajov a aj Inštitútu pre zdravie vo Washingtone sa ukázalo, že až tretina planéty trpí nadváhou. USA, východná Ázia, India, Čína a aj Európa a severná Afrika.

Spôsob prezentovania zdravej životosprávy sa javí ako najzdravší, najúčinnejší a najprirodzenejší. Z jediného dôvodu. Po troch týždňoch praktizovania filozofie stravovania podľa Luny sa organizmus vracia v pamäti, kedy bola naša DNA spätá s prírodou, jej rytmami a fázami Mesiaca , kedy sme žili v harmónii s ňou a aj jej živlami.

Bez Mesiaca by nebol na Zemi život. Mesiac, ktorý vidíme zo Zeme, má veľký vplyv na našu Zem. Ovplyvňuje príliv, odliv, rast zasadených potravín podľa toho, v ktorý deň boli posadené, dokonca aj psychiku človeka. Teraz máte možnosť zadeliť si stravu, ktorá by mala najlepšie vyhovovať aj nášmu organizmu, práve podľa Mesiaca a znamení Zverokruhov.

Pri svojej ceste Mesiac prechádza „ znameniami Zverokruhu“, ktoré astrológovia využívali a využívajú dodnes na bližšie špecifikácie charakteru udalosti, človeka, či vzťahov. Ale každé znamenie je niečím špecifikované, a je zároveň nositeľom prvku našej planéty. Je to vzduch, voda, zem, oheň, ktoré sa tiež nazývajú živlami daného znamenia. Podľa toho, kde sa práve Mesiac nachádza, práve tento čas a deň, určuje jeho charakter dominantný živel daného znamenia zverokruhu. Keď spojíme tieto znalosti so znalosťami o kyslosti, či zásaditosti potravín, ktoré konzumujeme, zároveň využijeme aj dar charakteru fázy Mesiaca, ako je spln a nov, prvú štvrť a poslednú štvrť Mesiaca v náš prospech, môžeme získať len jedno: ZDRAVIE Okrem toho samozrejme ubudnú aj kilogramy, získame energiu, odstránime únavu .

Preto sme napísali túto knihu, aby sme aspoň zložením stravy, rovnovážnou stravou podľa pH, obnovením návykov v rovnováhe s prírodou a podľa fáz Mesiaca, pootvorili dvere k získaniu zdravšej a šťastnejšej budúcnosti nielen nás, strednej a staršej generácie, ale hlavne našich detí.

Nevyváženou stravou, neznalosťou o následkoch bežnej zaužívanej stravy, ktorá má v nepomere ku zdravým produktom samé ťažké, mastné, slané, sladké a tučné jedlá, dochádza aj k prekysleniu organizmu. To všetko má za následok nielen civilizačné choroby, ale aj únavu, depresie, vypadávanie vlasov a podobne. Nastáva stav , kde začína obezita. Obezita ktorá začína byť pandémiou, nakoľko každoročne sa zvyšuje počet obéznych detí už aj na základných školách.

Vytvorili sme 28 dňový jedálniček, ktorý je vyvážený podľa pH, podľa zdravia a múdrosti odborných kapacít sveta a hlavne podľa rytmu a cesty Mesiaca na oblohe, kedy prechádza po oblohe. Jeho cesta trvá 28 dní a v každom znamení sa zdržiava dva a pol dňa, a je medzi nami, obyvateľmi našej planéty a medzi znameniami na oblohe. 


V cene kupónu za 14,45 € je zahrnuté:
 • Kniha zdravej životosprávy podľa Luny
 • Lunárny kalendár na rok 2016
 • poštovné a balné ( 2 Eur)

platí max. na 2 kupóny

 

Poskytovateľ zľavy:

 

Salus HB Production LLC.
telefón
0902 80 22 81

 

info@mesiacnatanieri.sk

http://www.mesiacnatanieri.sk/

 

 

Sledujte nás aj na