Ako to funguje

Zázračný tekutý piesok pre deti a dospelých! Skvelá zábava aj v zime!

Zľava 39%

4x kúpené

Zľava bola aktivovaná.

Pôvodne21.00 €

Vaša zľava39%

Ušetríte8.1 €

Ukončená 12.90 €

Podrobnosti

 

ZÁZRAČNÝ TEKUTÝ PIESOK PRE DETI A DOSPELÝCH

 

Tiež si lámete hlavu akú originálnu hračku zaobstarať? Teraz už nemusíte! 
Je vonku škaredé počasie a Vaše deti sa chcú hrať s pieskom? Žiaden problém. Je tu zázračný piesok pre deti a dospelých. Výrobok je patentovaný v USA. Je zdravotne nezávadný a vhodný pro deti od 3 rokov. Tento piesok urobí radosť každému. Práca so zázračným pieskom je vzrušujúca. Hra s týmto pieskom pôsobí terapeuticky a redukuje stres. Piesok zároveň funguje proti stresu, pretože hranie s ním je zábavné a upokojujúce. Vaše dlane a prsty zakúsia nečakaný zážitok. Piesok je veľmi príjemný na dotyk, mäkký a hebký, umožňuje deťom zdokonaľovať sa v ich zručnostiach a podporuje zlepšenie jemnej motoriky prstov a rúk. 


 

 

POPIS VÝROBKU:

98% čistý piesok, 2% spojiva, ktoré je chránené  patentom
Farba: svetlo hnedá

Krajina pôvodu: USA

Vek: 3+
Zázračný piesek je zložený z 98% čistého piesku. Tajemstvo pohybu je patentovanou technológiou, ktorá je ukrytá v spojive, ktoré  tvorí 2% zmesi. Produkt vyhovuje bezpečnostným smerniciam pre uvedenie na trhoch v EU.
Certifikát podľa EN 1171.

Piesok: ekologický, hygienický, netoxický, nelepí sa, zmývateľný vodou, vhodný k terapeutickým činnostiam, stále vlhký, určený i pre opakované použitie, nie je  mastný. Na piesku se nedržia  žiadne baktérie, je netoxický a hygienicky nezávadný, čo je u detí zvlášť dôležité. V prípade prehĺtnutia ho telo samé vylúči. Piesok je vodou zmývateľný, preto sa ruky po práci dajú bez problémov umyť.
Zázračný piesek je dodávaný v plastovom obale - 500 g.

 

POSKYTOVATEĽ ZĽAVY:

Internetový obchod

BADY SHOP LTD
t.č.+420 602 536 863
e-mail: bady-shop@seznam.cz  

www.bady-shop.cz

 
Sledujte nás aj na